Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podmořský svět

4 posters

Goto down

Podmořský svět Empty Podmořský svět

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 5:16 pm

Podmořský svět Podmosksvt
Pokud se někoho zeptáte, na radu, kam se máte podívat, jistě vám doporučí Podmořský svět. Všichni zákazníci, ať už jsou to malé ratolesti nebo senioři, zde naleznou krásu podmořského světa. V obrovských aquariích se můžete setkat s nejrůznějšími druhy zvířat podmořského světa. Můžete se také zůčastnit krmení lachtanů nebo vystoupení delfínů.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Larissa Neumann Wed Jun 13, 2018 8:16 pm

Už toho měla z města projíté opravdu hodně, když se ptala kam by měla jít dále, doporučili jí právě Podmořsý zábavní park, tak se tam dle instrukcí vydala. Vešla do parku a u pokladny si vzala letáček, co je dnes na programu a mapku parku, aby věděla, kam má jít. Dnes se ještě rozhodla nečančat jako princezna nebo respektive jako dvorní dáma, proto si zvolila prostější odění. V teniskách se vydala směrem na představení delfínů. Ty měla od mala ráda. Usadila se v první řadě na tribuně a čekala, až představení začne.

Podmořský svět 9aa79ff57b514c152365290e16bdab75
Larissa Neumann
Larissa Neumann

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 29. 05. 18
Age : 21
Location : Řecko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 8:23 pm

*V hotelu stál u těch tabulí, které vám nabízí různé akce. Hledal něco, co by jeho nudu odehnalo a do očí ho trklo představení delfínů v podmořském světě. Dlouho nad tím uvažoval. přece jenom kolem něho bude tolik vody, kdo ví, jak to zvládne. Ani se nešel převléct. Vydal se v černých kalhotách a v mikině. Vypadl jak obyčejný kluk a ne žádný princ. U vstupu si koupil jeden lístek a společně s mapkou celého areálu zamířil přímo na představení, přece jenom to mělo začínat každou chvíli a on to nechtěl zmeškat. Na tribuně si to zamířil do horních lavic, snad proto aby byl co nejdál vodě. Než začalo představení rozkoukal se po místních. Nikoho neznal, až na jednu hlavu úplně v první linii, ale nebyl si jistý zda je to ona. *
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 13, 2018 8:31 pm

Tak co je na mém slavném letáčku s průvodcem dnes? V ruce drží letáček a prohlíží si všechna místa, kde už byla a zadívá se na podmořský svět, kde ji upoutá slovo "představení delfínů". Zjistí, že představení začíná za pár minut a tak nemá moc času se nějak upravovat a vyrazí v obyčejných světle modrých šatech bez ramínek. Necelé dvě minuty před začátkem si koupí lístek a podle mapy dojde na představení chviličku před začátkem. Je zde poměrně dost lidí a ona nemá potřebu být v první řadě a tak se rozhodne jít co nejvýše to jde.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Larissa Neumann Wed Jun 13, 2018 8:38 pm

Nijak se nedívá, kdo sem přichází a odchází. Nepočítá s tím, že by potkala někoho koho zná, protože v tomto městě moc lidí nezná. Přesto na chvíli dostane pocit, že ji někdo pozoruje, tak se podívá směrem do boku a trochu se začne rozhlížet i po vyšších tribunách, ale nikoho nevidí. Nikoho jí známého. Během show se také vybírají dobrovolníci, co by si mohli jít hrát s delfíny. Nehlásí se, ale když ji vybere jeden z mnoha uvaděčů, nebrání se. I ostatní uvaděči si vybírají dobrovolníky. Nechá aby ji ukázal pohyb ruky a když jej zopakuje po něm, delfín na její pokyn vyskočí z vody a udělá jakýsi kotrmelec ve vzduchu. Zajímavé. Po chvíli se vrací zpátky a když se otáčí, všimne si mezi davem Liena. Nasadí úsměv a dokonce odhalí i zoubky, ale přesto se posadí zpět na své místo, kde zůstane, než show skončí a poté zamíří po šipkách dál. To byla zábava, jestli pak za mnou přijde? Rozhodne se počkat u východu ze sekce delfínu, jestli pak se u ní zastaví.
Larissa Neumann
Larissa Neumann

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 29. 05. 18
Age : 21
Location : Řecko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 8:52 pm

*Pokaždé když chce kolem něho projít si stoupne a usměje se na daného člověka. Jeho úsměv však vydrží déle, když chce projít hnědovlasá dívka asi v jeho věku. Sleduje ji kam si až sedne a potom otočí hlavu na začínající představení. Sleduje delfíny, jak provádí různé kousky a sem tam se zasměje společně s davem. Když si začnou vybírat dobrovolníky je nesmírně rád, že je tak daleko. Sleduje koho vybírají a když vidí vstávat tu blondýnku tak překvapeně vyvalí oči, když ji pozná. Když jsi jde sednout zatleskají, ale jeho zvuk se ztratí v davu. Nakonec přestane vnímat delfíny probodává její záda pohledem. Hned po skončení se chce za ní vydat, ale ztratí ji v davu, takže jen s tichým povzdechem se vydá k východu.* Zdravím *Usměje se na Larissu, která čeká u východu.* Čekáš na mě že? *Na tváři m šibalský úšklebek, ale jako správně vychovaný princ, se natáhne pro její ruku a daruje ji polibek na hřbet ručky*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 13, 2018 9:16 pm

Představení si užije, jak se patří avšak po zkončení se začne cítit lehce osaměle. Lidi postupně začnou odcházet a ona jde blíže k delfínům. Zahledí se na hladinu vody, mezitím co delfíni odplouvají. Usoudí, že je na čase opustit sál a tak se loudavým krokem vydá k východu. Najednou mezi hromadou cizích lidí uvidí povědomou tvář jedné blondýnky, s nějakým klukem. Mám tak jít? Nemám tam jít? Přestane přemýšlet a začne konat. Ahoj, neznáme se? přijde k nim blíž a mile se na ně usměje.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Larissa Neumann Wed Jun 13, 2018 9:20 pm

Sice jej neslyší tleskat, ale vidí jej, když se na něj podívá, spokojeně se usmívá, když si sedá. Ale už se na něj neotočí, i když je v pokušení. Přesto si na něj počká u zábradlí u východu. Jednu nohu má pokrčenou a opřenou o spodní příčku a lokty je opřena o vrchní. Jak se netrpělivě vrtí, přibližuje se a oddaluje od zábradlí. na chvíli se odvrátí, když slyší jeho hlas. Pomalu se k němu otočí a nahodí překvapený výraz ala ty jsi tu taky? Pozvedne obočí. "No přece jenom jsi mi slíbil, že příště jak se uvidíme, budeš mít s sebou bílého koně." Podívá se za jeho záda a zatváří se velmi zklamaně. "Hádám, to byla jenom pohádka. Stejně jako tak slib, že mi ukážeš, jak vypadá pravá zábava. Škoda." Přitáhne se k jeho uchu a zašeptá mu do něj. "Taky jsem měla v hlavě jistou představu zábavy." Pak se odtáhne a nakrčí ramena. Povzdechne si, když je vyruší jiná dívka. Když si ji prohlédne, založí si ruce na hrudi. To je Teresa, potkaly jsme se u vodopádu a najednou se tváří, že mě nepoznává? Podívá se na ni a pak na Liena a trochu zúží oči. Teď je to jasné. Odvrátí se, aby zadržela smích. "Nevzpomínám si." Když se tak můžu chovat ona, tak proč ne já?
Larissa Neumann
Larissa Neumann

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 29. 05. 18
Age : 21
Location : Řecko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 9:31 pm

Oh, zlatíčko to jsem netušil, že tě potkám zrovna tady. Spíše to měl být slib na domluvené schůzce *Omluvně se na ni podívá. kdyby tušil, že ji tady potká, tak něco vymyslí, to by mu zase takový problém nedělalo. Měl i plán, jak sehnat bílého koně.* Tu zábavu jsem ti chtěl ukázat, ještě jsi k tomu vybrala takové skvělé místo. Omlouvám se, že mi do toho něco vlezlo. *Natáhne k ní ruku a pohladí ji po rameni. Tak jemně, jakoby se nedotýkal její kůže.* Doufám, že byla té mojí velmi podobná. *Když se odtáhne od jeho ucha, mrkne na ni a jazykem si navlhčí rty. otočí se na dívku, která je vyruší a když si všimne, že je to ta, kterou pouštěl si sednout, usměje se na ni.* Ahoj, my určitě ne. Takovou pěknou tvářičku bych si pamatoval *Zakroutí hlavou s dokonalým úsměvem a natáhne k ní ruku aby se představil.* Lien Noach Clayes *Poví své jméno*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 13, 2018 9:37 pm

Trochu jí zamrzí, že jí ta blondýnka nepoznává, ale od té doby co se viděli naposled, potkala už mnoho lidí a tak se nejspíše není čemu divit.Aha... Tak to se moc omlouvám, nechci vás rušit... Začne se zmateně omlouvat a už je na odchodu, když v tom se společník té blondýnky začne chovat vřeleji než čekala a lehce se začervená. Teresa Eleanor Montgomery. představí se a stiskne mu ruku.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 9:49 pm

*Když dívka je na odchodu, chce ji zastavit, ale naštěstí to udělá sama.* Těší mě Teres *Usměje se na dívku a podívá se Larisse, jestli chce něco říct.* Hej kam jdeš? *Překvapeně sleduje odcházet blonďatou slečnu, se kterou měl plány. V tu chvíli byl v situaci, kdy se měl rozhodnout a jakožto správný princ a následník trůnu zůstal. Věděl, že Larissu zase potká i kdyby jako náhodu. přesto sleduje její blonďaté vlasy do doby než zmizí za roh.* Takže, chceš se jít podívat dovnitř? *Ukáže na vchod, který skrývá v sobě všechny druhy zvířat ve vodě.* Teda pokud ti nebude vadit moje společnost*Dodá, aby nebyl vlezlý, dneska chtěl být pravý gentleman*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 13, 2018 9:55 pm

Poté, co blondýnka odejde, začne se cítit provinile. Opravdu mě to moc mrzí. Vážně jsem vás nechtěla vyrušit. upřímně se omluví, ale přesto nabídku přijme s úsměvem Moc ráda. Přeci ho teď neodmítnu. Vděčně se na něj usměje a vyrazí pomalým krokem směrem ke vchodu. Pánská společnost není nikdy na škodu.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 10:04 pm

Nemusíš se omlouvat, nijak si nás nevyrušila. *Poví a zakroutí nad tím hlavou. Když ho neodmítne, což by klidně mohla, s křivým úsměvem ještě stojí na místě než se rozhodne ji doběhnout. Dveře ji podrží, aby mohla vejít a pak se k ní zase připojí.* Mělo by tu být několik druhů žraloků, ryb a všeho co žije ve vodě. *Zkoumá letáček, takže se ještě nepodíval před sebe či nahoru.* Prý je ten tunel dlouhý...eh je prostě dlouhý *Zvedne zrak od papírů, který si dá do zadní kapsy. až v tu chvíli je překvapen, co kolem sebe vidí. První co ho napadne je, že pokud to sklo praskne, tak neví na co umře první. Jestli na strach z vody, utopení či sežrání nějakým žralokem.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 13, 2018 10:10 pm

Vážně ne? Já vím, že je to jen chlácholení. Komentář si raději nechá pro sebe. To je ale gentleman. Děkuji. daruje mu úsměv, když jí podrží dveře a ona jimi projde. Ano, takže je tu vlastně vše, co zde můžeme vidět. roztáhne ruce kolem sebe a podívá se na tu nádheru, která je obklopuje ze všech stran. Vázně by mě zajímalo, jak je ten tunel dlouhý. Neměla bych se jen pro zajímavost někoho zeptat?
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 10:28 pm

*Zasměje se tomu, jak ukáže tu nádheru, kolem dokola.* Takže Teres, brazilka nejsi. *Změří si ji od hlavy až k botám. I když tu nebyl nějak dlouho, poznal už místní od cizích, a ak doufal, že se neplete.* Odkud tě vítr přivanul a proč zrovna sem? *Zeptá se ji se zájmem a přitom těká očima z ní na okolí. Někdy zůstane pohledem déle na rybkách a někdy zase na Teres. Ruce má zastrčené v kapsách od kalhot. Od skel, kolem dokola si drží dostatečný odstup, ale nijak tím nechce držet Teres pokud chce jít blíže.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 13, 2018 10:37 pm

To jsi uhodl, brazilka vážně nejsem. potvrdí. Jak tohle může vědět? Jsem z Belgie a budu zde studovat na akademii. řekne téměř diplomaticky. A jak jsi na tom ty? Odkud jsi? zeptá se na tutéž otázku a doufá, že to není jen obyčejný brazilec, který se prostě jen vydal za zábavou. Najednou za sklem spatří velikánského žraloka a po ruce se jí z něj vytvořila husí kůže. Lehce si jí pohladí,doufá že je nenápadná a že co nejdříve opět zmizí. Dobře, koukat na ty nechutné žraloky není nejlepší nápad.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 10:51 pm

*Je rad, ze se nepletl, pak by to byl celkem trapas.* Na akademii?! *Zastaví se a překvapené se na ni podívá, přitom mu na tváří rozlévá uprimny úsměv.* Já pochazim z Nizozemska a vlastně taky tu jsem kvůli akademii. Prý abych se toho hodně naučil.*Pokrci nad tím lehce rameny. Nijak se školou nesouhlasil, ale když už tu byl, tak to dokončí.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 13, 2018 10:56 pm

/Tak tohle je teda super náhoda./ Nizozemsko je určitě nádherné že? *Položí spíše řečnickou otázku a zavzpomíná, jak tam naposledy byla ještě jako malá holka.* A co vlastně budeš studovat? /Moc možností tedy není, ale zajímalo by mě, s kým to vlastně mluvím/ *zeptá se s nepředstíraným zájmem.*
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 13, 2018 11:12 pm

To ano, hlavně na jaře, kdy rozkvětu tulipany, všechno začne vonět syrama *Pousmeje když si vzpomene na svou rodnou zem.* No pokud do te doby se nebudu chtít stát někým jiným tak studují na prince *Ne ze by si mohl vybrat a už vůbec přestat byt princem.* A ty budeš studovat co? *Zeptá se ze zájmem. Zatím potkal jenom jednu dívku a ta byla rytíř. A tak doufá ze třeba mluví s princeznou. To už dojdou nakonec tunelu. Zase ji podrží dveře, aby mohla odejit. * Doufám, ze se ti podmořský svet líbil. A budu rad, Když se ještě uvidíme at už ve škole nebo někde jinde *Usmeje se na Teres a rozloučí se s ni, než se vydá k sobě.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Teresa Montgomery Thu Jun 14, 2018 7:09 am

Nějaké to jaro si tam rozhodně musím udělat výlet. Tak to vás ráda poznávám princi. skloní falešnou poklonu. Já jsem čirou náhodou také princezna. prohodí, jako by to byla úplně běžná věc. Děkuji, moc jsem si to užila a ráda jsem tě poznala. Mám takové tušení, že se rozhodne nevidíme naposledy. usměje se při loučení a vyrazí si svou cestou.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Podmořský svět Empty Re: Podmořský svět

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru