Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Řeka a jezero

3 posters

 :: Město :: Řeka

Goto down

Řeka a jezero Empty Řeka a jezero

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 5:22 pm

Řeka a jezero Ekabsb
Vskutku romantické místo je také naše Řeka. Nejenom že jej ocení nejeden rybař kvůli rozmanitosti druhů ryb, ale také Vaše drahá polovička, kterou můžete vzít po řece na lodičce nebo si sem můžete jenom dojít sednout ke břehu a strávit krásné chvíle posloucháním hudby zpívající o putování vody. Řeka protéká kolem krásného Vodopádu.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Mon Jun 11, 2018 7:50 pm

*vzala si na sebe lehké skoro až plážové šaty a květinový věnec na hlavu a bosky kráčí po mělčině. Miluje přírodu. Nyní nechala Hamleta doma a vyrazila se projít.Broukala so neznámou melodii a lehce tančila na okraji řeky*
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Teresa Montgomery Mon Jun 11, 2018 7:59 pm

Cestou z lesa se rozhodla jít kolem řeky, protože stále měla dost volného času. Šla pomalým krokem a přemýšlela o všem možném. Po chvíli uviděla dívku, která vypadala skoro jako víla. Ahoj. pozdravila ji s úsměvem.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Mon Jun 11, 2018 8:04 pm

*zastavila se uprostřed podivného tance a koukla směrem kde stojí dívka s dlouhými vlnitými vlasy* Ahoj *pozdravila jí a šla k ní.* Promiň, rušila jsem tvé rozjímání? Pokud ano, omlouvám se. Netušila jsem, nevšimla jsem si že tu jsi *snad omluvně se na dívku usměje a podá jí ruku* Já jsem Victoria. A jak říkají tobě? *dívala se na ní se zájmem a prohlížela si její oblečení, ale hlavně obličej*
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Teresa Montgomery Mon Jun 11, 2018 8:15 pm

V pohodě, já jen že hezky tančíš. usměje se na ní. Já jsem Teresa. představí se a když si uvědomí, že si ji Victoria prohlíží, vzpomene si že téměř celý den strávila venku a v lese a že přinejmenším její vlasy musí vypadat příšerně.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Mon Jun 11, 2018 8:30 pm

Dě.. děkuji *nervózně se usměje* Já chtěla jsem ti říct že se mi líbí tvůj rozcuchaný styl vlasů //bylo to schválně? Prosím že anoo// Copak tady u řeky? Máš ráda přírodu Tereso? *neví jak by měla začít konverzaci*
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Teresa Montgomery Mon Jun 11, 2018 8:37 pm

Do háje, to to jde tak poznat? Doufám, že mezi nima neobjeví i nějakou větvičku či list. . Ehm, díkynervózně se zasměje. Vlastně docela ano, je to neskutečně uklidňující. Zrovna jdu cestou z lesa. No, tak teď to možná zní, jako že jsem třeba vášnivá houbařka. zasměje se nad svou odpovědí. A co ty? Asi máš také ráda přírodu, když tancuješ u řeky. Přesně jako víla.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Mon Jun 11, 2018 8:51 pm

*chtěla jsem se usmát když mluvila o lese* Vlastně ne. Nemám moc přírodu v lásce. A to proto, že se k ní dostanu málo a když už u ní jsem tak si to neumím vychutnat. Žel musím být stále na zámku a tvořit s mým otcem soustavu zákonů. Naštěstí mi je nápomocný můj bratr. Je úžasný, měl abys ho poznat. *pousměje se nad představou jejího bratra. Milovala ho jako nikoho na celém světě.* Máte pěkný přízvuk odkud jste za se mohu ptát?
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Teresa Montgomery Mon Jun 11, 2018 8:57 pm

Tak už je mi vše jasné. Tohle bude korunní princezna. To je mi líto. soucitně se na ní usměje. Třeba se jednou setkáme. Opravdu by mě zajímalo, kdo to je. pronese s nadějí v hlase a povšimne si, že jí Victoria vyká. Páni, já jsem ale neslušná. Měla bych si víc dávat pozor. Děkuji. Jsem z Belgie. odpoví hrdě. A vy? zeptá se tentokrát už zdvořile na oplátku.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Mon Jun 11, 2018 9:14 pm

*Belgie?* Vy jste princezna? *usměje se s nadšením. To už je druhá!* Já jsem z Anglie. A ano jsem korunní princezna. Myslím že formality necháme stranou, myslím že se uvidíme na akademii. Akorát si teď nevzpomenu zda jste korunní či nikoliv. To nevím *přizná se*
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Teresa Montgomery Mon Jun 11, 2018 9:24 pm

Princezna v plné své kráse. řekne ze srandy a roztáhne ruce. Došlo mi, že jste korunní princezna už když jste vyprávěla, kolik máte povinností. sdělí upřímně a vůbec jí to nezávidí. Můj bratr je korunní princ a po pravdě nevím, co bych si bez něj počala. Škoda, že tu nemůže být se mnou. řekne vděčně a koukne se na čas. Vážně už je tak pozdě? ani si nevšimla, jak ten čas utíká. Omlouvám se, ale už budu muset jít. Snad se brzy opět uvidíme. rozloučí se s lítostí v hlase a odcupitá pryč.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Řeka a jezero Empty Re: Řeka a jezero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Město :: Řeka

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru