Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahrady za hradem

+8
Teresa Montgomery
Poppy
Victoria Kenstoy
Oliver Larsen
Anthony Dowey
Luisa Lavazza
Viktor Maxim Plisetsky
Admin
12 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Zahrady za hradem

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 11:27 am

First topic message reminder :

Zahrady za hradem - Stránka 6 Zahrady
V paláci jsou také Zahrady plné květin, fontánek a také soch. Na každém rohu narazíte na strážce, kteří se zde pravidelně střídají každou hodinu. V zahradách také často královská rodina pořádá zahradní slavnosti, oslavy, pikniky či můžete dostat pozvánku na hru kroketu. Dovnitř se dostanete železnou brankou poté, co projdete skrz tunel.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Sat Jul 07, 2018 7:52 pm

Pokud k tomu bude příležitost, tak ti zahraji. *Řekl se zvednutým koutkem.* /Kdy jsem naposledy hrál? Už vím./ *Pohledem sklouzl na Theodora, ale ihned se vrátil zase k Therese.* Co rád čtu? Hm... Asi nejraději mám klasiku. Charlese Dickense, nebo Victora Huga... Ale jinak mám rád třeba i fantasy.
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Sat Jul 07, 2018 8:02 pm

Určitě se nějaká příležitost naskytne. Ujistí ho a už se těší, až si jeho hru poslechne. To nezní špatně. Řekne s uznáním. Zrovna nedávno jsem viděla Hugovu knihu odloženou v salónku, to je ale náhoda. Baví tě pozorovat hvězdy? Zeptá se, protože si vzpomene na kometu, kvůli které tady všichni nejspíše jsou a je jí úplně jedno, že mění témata jak se jí zlíbí.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Sat Jul 07, 2018 8:20 pm

Nikdy, jsem nad tím nepřemýšlel. Jistě je v tom nějaká krása. Je v tom něco co nás všechny převyšuje, to ano. *Pokrčil rameny a podíval se na oblohu.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Sat Jul 07, 2018 8:27 pm

Ty jsi vážně nikdy nepřemýšlel o hvězdách? Udiví se, protože ona nad nimi přemýšlí poměrně často a jejich pozorování milovala. kdyby mohla, začala by všechny své otázky říkat nahlas, ale sama usoudila, že není moc vhodná doba. Jak někoho nemůžou zajímat hvězdy? Já sice nejsem nějaký astronom, ale stejně jsou zajímavé...
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Sat Jul 07, 2018 9:45 pm

Já přemýšlím o jiných věcech. Většinou o maličkostech. *Pokrčil rameny s úsměvem.* Čato přemýšlím o květinách, nebo o věcech, které nevidíme.
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Sat Jul 07, 2018 9:50 pm

Wow, to zní zajímavě. Řekne překvapeně. Vyznáš se v květinách, nebo jen rád obdivuješ jejich krásu? Zeptá se a pravou rukou si odhrne pramínek vlasů, které jí foukl vítr do obličeje. A jak vlastně myslíš věci které nevidíme? Uvědomí si najednou. Jako duchové? Nebo nějaké teorie?
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Sat Jul 07, 2018 10:03 pm

Pouze je obdivuji. Líbí se mi ta rozmanitost. Zároveň ta křehkost. Některé květiny dokážou vydržet všechno. Všimla sis někdy jak roste pampeliška? Ta dokáže růst na kraji silnice a je spokojená. Ale třeba růži stačí aby půda ve které rostla byla trochu více kyselejší a ihned umírá. *Pokrčí rameny.* Ne, nepřemýšlím spiritisticky, spíše o mikrosvětu...
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Sat Jul 07, 2018 10:29 pm

Se zájmem ho poslouchá a musí uznat, že má ve všem pravdu. Páni, toho jsem si nikdy nevšimla. Přizná zamyšleně. Že bych taky začala více přemýšlet nad květinami? To zní taky dost zajímavě. Podotkne. Co je to vlastně mikrosvět? To jsou ty minivěcičky všude kolem? Snaží se skrýt své zívnutí a začne si uvědomovat, jak moc je ospalá. Promin, ale asi tě budu muset opustit. Nebo tady usnu na místě. Omluví se a je jí líto, že musí něco tak zajímavého ukončit. Snad se brzy opět uvidíme a ty mi budeš moct zahrát na housle. Rozloučí se, zvedne se z lavičky a jde pomalu do svého pokoje.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Sat Jul 07, 2018 10:39 pm

*S povzdechem se zadívá na nebe, je zamračeno a tak nejde nic moc vidět. Pohledem sklouzne na Victora. Taky si všiml, že ta dívka odešla. *Omluvíš mě? Jen půjdu pozdravit Victora. Klidně se ale přidej*usmál se na Larissu a sedl si k Victorovi. * Jak si užíváš kouzelný výhled na nebe?
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Sun Jul 08, 2018 11:34 am

Měj se. *Pokýval na Theresa a zvedl pohled k nebi. Když slyšel Thea, svůj pohled zaměřil na něj.* No... Nic moc není vidět. *Pousmál se na něj.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Sun Jul 08, 2018 11:42 am

Zapoj svou představivost, *mrkl na něj a posléze se zazubil. * Koukej, trochu se vyjasňuje, *ukázal rukou na nebe a pousmál se. * Hvězdy jsou moc hezké, takové... Když nebereš v potaz, že by tě mohly zabít, tak jsou hezké. *Lehce znervózněl, protože mu to najednou přišlo jako ohromná hloupost. * Měl bych si jít už lehnout. Uvidíme se. *Spěšně se rozloučil a rozešel se do svého pokoje. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Zahrady za hradem - Stránka 6 Empty Re: Zahrady za hradem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru