Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vodopád s jezírkem

4 posters

 :: Město :: Vodopád

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 5:25 pm

Vodopád s jezírkem Vodopdbeb
Jistě to nejkrásnější místo v našem měste. Vodopad s průzračně modrou vodou a teplými proudy je ideální místo pro shlazení při parných letních dnech. Příjemnou atmosféru Vám nenaruší nic jiné, než zvuk padajících kapek do vody. Celý resort kolem dokola obklopuje zeleň a zase jenom zeleň. Dostat se sem dá jediné pěšinkou lesem.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed May 30, 2018 7:00 pm

Jak to jezírko v parku bylo krásné. Když mi tam bylo tak krásně, mohla bych zajít k vodopádům. Voda je skvělá na pročištění hlavy. Pomalu jde a rozhlíží se kolem. Po chvíli cesty zažíná slyšet zvuk kapek. Už jsem skoro tam Usměje se sama pro sebe a přidá do kroku. Když dojde co nejblíže to jde, sedne si na kamínek, sundá si boty a špičkami prstů se dotkne vody. Brr, ta voda je ale studená
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Anonymní Wed May 30, 2018 7:06 pm

Můj dech se mísil s rytmickými dopady tenisek na lesní půdu. Plíce mě pálily, ale ani mě nenapadlo zpomalit nebo přímo zastavit. Ne, dokud jsem nebyla u svého cíle. Vyběhla jsem z lesní stezky na otevřené prostranství s vodopádem a zvolnila do kroku. Přepnula jsem na mp3 mezi písničkami a na malou chvíli si dopřála odpočinek, ruce zapřené o kolena a s hlavou zakloněnou jsem se kochala pohledem na vodopád. Ve svém okouzlení jsem si ani nevšimla, že v prostranství se nenacházím sama. Další lidskou bytost jsem zaregistrovala teprve v okamžiku, kdy jsem se přiblížila k vodě, abych se mohla osvěžit a především si opláchnout zpocený obličej. Při pohledu na slečnu mi z tváře zmizel uvolněný výraz a nahradil jej odměřený poker face. Pokud navázala oční kontakt, kývla jsem na pozdrav, ale jinak jsem jí nevěnovala větší pozornost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed May 30, 2018 7:23 pm

Klapot tenisek dává tušit, že co nevidět se objeví dívka s hnědými vlasy. Pomalým krokem vejde k místu, kde je zurčící voda nejhlasitější. Tudíž k vodopádu. Ach, tady je krásně! Voda, čistý vzduch, ticho! Kousek od sebe si všimne dvou dívek. Super! Mohla bych se skamarádit! Dojde k nim a s úsměvem pozdraví dívky. "Ahoj, jsem Noemi!" Pozdraví dívky, ale další hovor nenavazuje, nechává to na nich.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed May 30, 2018 7:29 pm

Nečekala jsem, že tu bude tak rušno Přikývne na dívku ve vodě a usměje se. Asi bych v té vodě umrzla Pomalu ponoří obě nohy do vody a sleduje rybičky. Najednou zahlédne, jak přichází další brunetka. Mohla by být fajn Ahoj, já jsem Teresa Vřele se usměje a naznačí ji, že může jít blíž.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Anonymní Wed May 30, 2018 7:49 pm

Postupně začínám litovat, že jsem šla k vodopádu, i když to bylo poslední místo, kde bych si myslela, že bude tolik lidí. Když se z lesa vynoří i druhá postava, sundám si sluchátka a vypnu přehrávač. Nevěnovat pozornost jedné osobě, to jde, ale dvěma? To už je nezdvořilé. A tak jsem mp3 schovala do kapsy a pohled stočila k Noemi a Terese, jak se obě dívky představily.
"Alexander Cheval, těší mne," představila jsem se poněkud formálněji než ony. Mokré ruce jsem si utřela do suché části tílka, kdyby si náhodou některá z nich se mnou chtěla potřást rukou. Chvíli jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych učinila konverzaci za dosti tím, že se otážu, zda-li jsou studentkami místního institutu, ale rozmyslela jsem si to v naději, že se žádný rozhovor nezapřede.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed May 30, 2018 8:00 pm

"Těší mě," usměje se. "Ehm, vy jste také studentky?" Optá se ve snaze začít nějak konverzaci. Pak se zadívá někam na vodu a přivře oči nad zapadajícími paprsky slunce. Je tady opravdu krásně! Nelituju, že jsem sem jela!
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed May 30, 2018 8:07 pm

Jé, ona mě fakt nebude ignorovat usměje se sama pro sebe a snaží se postavit na nohy, div nespadne do vody To bych tomu dala, kdybych zrovna teď spadla do té ledové vody. Na druhou stranu by aspoň bylo nějaké vzrůšoJestli myslíš budoucí studentky, tak já ano. odpoví hrdě A co tu vlastně děláte? Myslela jsem, že zrovna sem moc lidí nechodí. Doufám, že nezním moc neslušně a né, že by mi to vadilo, jen jsem čekala, že tu budu sama sledovat žáby.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Anonymní Wed May 30, 2018 8:16 pm

Moje naděje se ukázaly být planými. Ale na druhou stranu, tohle byla pravděpodobně nejsnadnější možnost získat nějaké známé.
"Ještě mě čeká nějaké vyřizování, ale pravděpodobně se do skupiny studentů budu moci také brzo počítat," odpověděla jsem neutrálním tónem, ale při otázce, kterou položila Teresa, mi nepatrně zacukaly koutky, ovšem za cokoliv veselého by se to považovat nedalo, " vyšla jsem si na procházku... Volnou chůzí," dodala jsem sarkasticky a kritickým pohledem zhodnotila své zpocené sportovní oblečení. "Jaký bude váš obor?" snažila jsem se odhadnout, na kterých hodinách se pravděpodobně budeme setkávat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed May 30, 2018 8:27 pm

"Přijela jsem tady teprve nedávno, tak zkoumám okolí" Usměje se a na otázku Alex odpoví také. "No, můj obor je obor rytíř" Poví a čeká na reakci. No a teď příjde ta slavná věta, že rytíř není vhodný pro ženy, že mě vyhodí a tak dále ne? Ale možná budu mít s nimi nějaké hodiny přece jen společné.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed May 30, 2018 8:33 pm

Úspěšně se snaží potlačit smích.Jo, volnou chůzí a je tak mokrá, že asi spadla do jezera. Wow, takže rytířka? To musíš být teda vážně silná. řekne s obdivem v hlase Já jsem princezna. Dodá lehce povýšeně. Ale musíte uznat, že je tu vážně nádherně. Zhluboka se nadechne čerstvého vzduchu.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Anonymní Wed May 30, 2018 8:41 pm

Při zaslechnutí slova "rytíř" jsem trochu povytáhla obočí a kritickým pohledem přejela Noemino tělo, které se tělesnou konstitucí diametrálně lišilo od toho mého. Při slově "princezna" mi oči jen na chvíli cukly k Terese, obočí stále ve stejné poloze, než se vrátily k Noemi. Založila jsem si ruce na prsou.
"Jistě," odtušila jsem suše, ale těžko říct, na kterou z nových informací to bylo. Pravděpodobně na všechny najednou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed May 30, 2018 9:15 pm

Pousměje se. "No, tak nějakou sílu mám, ikdyž jsem moc příležitostí ke trénování neměla Naši ze mě chtěli mít princeznu" Lehce nakrčí obličej, ale když se doví, že Teresa na ni studuje, rychle dodá, "Teda, nic proti tobě, jen já jsem si nedokázala představit že bych nosila šaty, učila se latinu, vyšívání a tak." Pousměje se a zrak ji padne na Alex. Neuniklo ji, jak si ji změřila pohledem. "A tvůj obor je jaký?" Optá se poslední dívky.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed May 30, 2018 9:20 pm

Očima si přeměří Alexander. Tohle dvorní dáma asi nebude. pak se podívá na Noemi Já tě chápu, je to věc názorů. Třeba já bych rozhodně nedokázala být rytířka. řekne vlídně Už vidím, jak zrovna já někde běhám s mečem. Zaregistruje, že se pomalu smráká a koukne na čas Páni, to je hodin. Dámy omlouvám se, ale budu vás muset opustit. řekne smutným tónem. Snad někdy příště dodá a vyrazí na cestu.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Anonymní Wed May 30, 2018 9:36 pm

Chvíli jsem rozvažovala, že prohlásím něco o tom, že dvorní dámou budu se svou figurou asi jen těžko, ale nakonec jsem se rozhodla pro přímější odpověď:
"Také se ucházím o místo na oboru pro rytíře. Vypadá to, že se s takovou budeme potkávat častěji." Přešlápla jsem na místě a pak sklopila pohled k zemi. Když se Terese rozloučila, pokývla jsem hlavou stejně jako při pozdravu a k tomu dodala patřičné rozloučení:
"Vaše královská Výsosti." Po jejím odchodu uvolněně zakroužím rameny a prokřupu si krk. Přemýšlím nad vhodnou otázkou, kterou bych udržela zdvořilou konverzaci.
"Jak jsi přesvědčila rodiče, aby tě zapsali na rytíře, když z tebe chtěli mít princeznu?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed May 30, 2018 9:54 pm

"Jasně, pro každého se hodí něco jiného" usměje se, "Jasně, určitě se ještě uvidíme, zatím ahoj, mávne na Teres a otočí se na Alex. "Tak to je super! Radostně se usměji, když slyším že máme hodiny společné, ale pak mírně zvážní nad otázkou další. "No, já je vlastně ani nepřesvědčila. Na oko jsem s tím souhlasila že budu princezna, ale jakmile došlo na přihlášku, tak jsem tam vyplnila volbu princezny, naši to podepsali...no a pak jsem tu volbu prostě vymazala a dala si tam volbu svého srdce. No, pokud sem nepřijedou tak nemají šanci to zjistit že" Trošku se zasměje, ale je vidět, že ji to i mrzí.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Anonymní Wed May 30, 2018 10:00 pm

'Co na srdci, to na jazyku,' pomyslela jsem si, když mi Noemi vyložila celou historku bez mrknutí oka či zaváhání. V každém případě jsem musela ocenit její upřímnost a přímočarost.
"Řekla bych, že dříve nebo později se k této informaci stejně dostanou. Je to jen otázka času... ale hádám, že čím později, tím lépe pro tebe."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed May 30, 2018 10:18 pm

"No, to rozhodně, ale s tím jsem počítala nu." Pokrčí rameny. "Co ty? Vaši byli taky proti nebo ne?" Optá se. "Ale hádám, že tu moc dívek na tomhle oboru asi nebude. Možná budem jediní. Ale já si spíše rozumím s chlapci než s děvčaty," odvětím.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Anonymní Wed May 30, 2018 10:28 pm

"Ne, naši mě podpořili v mém rozhodnutí," spustila jsem ruce a po tváři mi poprvé přelétlo něco, co připomínalo opravdový úsměv.
"No, co se zastoupení ženské populace týče, myslím, že to není nic neobvyklého. Ne každý obětuje svou figuru pro fyzickou sílu. Ne ve vyšších kruzích společnosti," odvětím a pak jedním dechem dodám:
"Já nejlépe vycházím s bratrem."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed May 30, 2018 10:38 pm

Na její odpověď jen kývne hlavou. Hm, to se teda má! "To máš teda pravdu! Už se těším až se naučím zacházet s mečem a ostatními zbraněmi, jezdit na koni a tak vůbec!" Poví a při tom se ji rozzáří oči.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 :: Město :: Vodopád

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru