Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vodopád s jezírkem

4 posters

 :: Město :: Vodopád

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 5:25 pm

First topic message reminder :

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Vodopdbeb
Jistě to nejkrásnější místo v našem měste. Vodopad s průzračně modrou vodou a teplými proudy je ideální místo pro shlazení při parných letních dnech. Příjemnou atmosféru Vám nenaruší nic jiné, než zvuk padajících kapek do vody. Celý resort kolem dokola obklopuje zeleň a zase jenom zeleň. Dostat se sem dá jediné pěšinkou lesem.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Mon Jun 04, 2018 8:47 pm

No jo, jídlo lidi sbližuje. A nadále si ji prohlíží. To zní zajímavě, co ráda čteš? zeptá se a doufá, že jí poradí nějakou zajímavou knihu, protože knihy, které si vzala s sebou má téměř všechny přečtené. Se zájmem ji stále pozoruje a pomalu se zvedne Vázně? Není až moc studená? Nebo spíš ledová? zeptá se váhavě a pomalu si začne sundávat tenisky. Nečekej, že do té vody vlezu celá.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Larissa Neumann Tue Jun 05, 2018 1:00 pm

Nemohla si nevšimnout, že si ji Teresa prohlíží. Proč ale... Co je na mě tak zajímavého, že na mě pořád hledí? Najednou ji napadlo, zda Teresa není náhodou jiné orientace, ale nemínila se ptát. Ještě by ji urazila. Možná by to ale nebyl tak špatný nápad se zeptat... "Tak různě. Fantasy, sci-fi, romanťárny... co mi příjde pod ruku." Pokrčila rameny. Dřepne si k vodě a začne se osvěžovat. "Je božská." Odpověděla Terese a sama si sundá tenisky a ponožky a pak vleze po kolena do vody.
Larissa Neumann
Larissa Neumann

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 29. 05. 18
Age : 21
Location : Řecko

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 06, 2018 3:55 pm

To je tedy vstručné. A máš nějakou oblíbenou? zeptá se s nadějí, že jí něco zajímavého doporučí. Božská znamená studená, nebo přímo ledová? Když má sundané tenisky, sedne si na kámen, ze kterého snadno dosáhne do vody a pomalu natáhne nohy, aby se dotkly vodní hladiny. Hlavně se ovládej a nezačni nadávat. Pro mě by musela mít o takových pět stupňů navíc, aby mohla být božská. dodá nevinně a ponoří si do vody kotníky.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Larissa Neumann Wed Jun 06, 2018 6:48 pm

Na chvíli se musí zamyslet. Mám vůbec nějakou oblíbenou. "Žánrově mám ráda retellingy. Nebo poezii, ale žádnou konkrétní asi ne. I když mám ráda příběhy na téma krásky a zvířete." Bude jí to stačit? Jí voda připadala opravdu teplá, od vodopádu stoupala pára, tak jí nepřipadalo, že by zdejší prameny byly nějaké ledové, ale kdyř sleduje Teresu, říká si, zda není nějaká povrchní slečínka. "Mě to příjde teplé." Pokrčí rameny, po chvíli vyleze ven z vody a začne se opět obouvat.
Larissa Neumann
Larissa Neumann

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 29. 05. 18
Age : 21
Location : Řecko

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jun 06, 2018 6:57 pm

Ano, pár takových příběhů jsem také četla. podotkne s úsměvem. Akorát maximálně jen do půlky a pak toho nechala. Pomalu vyndá obě nohy z vody a ve vzduchu si je mrštně oklepe, aby byli co nejvíce suché a začne si obouvat tenisky. Už bych raději měla jít. Zvedne se a oklepe si kraťasy, aby je neměla špinavé. Ráda jsem tě poznala. řekne na rozloučenou a rychlím krokem se vydá na cestu.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Larissa Neumann Wed Jun 06, 2018 7:10 pm

Aspoň jedna z nás. Napadne ji, vrátí se ke svému batohu a poté se vydá pryč, jinou cestou, než jde Teresa.
Larissa Neumann
Larissa Neumann

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 29. 05. 18
Age : 21
Location : Řecko

Návrat nahoru Goto down

Vodopád s jezírkem - Stránka 3 Empty Re: Vodopád s jezírkem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 :: Město :: Vodopád

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru