Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divadelní sál

+3
Viktor Maxim Plisetsky
Theodor Hirsch
Admin
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Divadelní sál Empty Divadelní sál

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 12:56 pm

Divadelní sál Divadelnsl
Tohle je nejenom Divadelní sál pro všechny nadšence dramatu, ale také pro veškerá debatní sezení. Když bude mít ředitelka proslov, stane se tak v tomhle Divadelním sále. Také zde probíhají hodiny Divadla. Sál je vybaven velkým pódiem s osvětlením a sálem plných bílých sedadel. V zákulisí najdete kostymérnu a místa, kde se dají vytvořit kulisy.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 9:11 pm

*Vstoupil do prostorného sálu a obdivně se rozhlédl kolem sebe.*/ Akustika tu musí být skvělá. / *Díky Viktorově pomoci se do sálu dostal ještě s předstihem. Rovnou si sedl do první řady. */Ta židle by teda mohla být pohodlnější/*zašklebil se a položil si ruce do klína. Byl na tuhle hodinu rozhodně zvědavý. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 9:16 pm

*Do sálu vstoupil hned po Theovi. Posadil se vedle něj a opřel se do sedadla.* Je to tady hezké. *Pokýval hlavou a skousl svůj dolní ret.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 9:19 pm

To je. *Přitakal a zadíval se na hodinky. *A prozatimní účast je teda taky velká. *Ušklíbl se a opět si pokusil nějak prokřupnout bolavá záda. */Myslel jsem, že tu bude narváno. /
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jun 27, 2018 9:21 pm

*Žvýkajíc další oblíbenou čokoládovou tyčinku zvědavě nakoukne do divadelního sálu.* /Hned napoprvé, šikula./ *Spokojeně vykročí k první řadě sedadel, kde zaregistruje vykukovat dvě hlavy.* Nazdar! *Plácne sebou hned vedle a uždibuje ze své sušenky.*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 27, 2018 9:24 pm

*Na tuhle hodinu se těšil, ale stejně odcházel z pokoje, přesně v tolik kolik mu začínala hodina. Byl rád, že se se sestrou domluvili kam kdo bude chodit a na něj vyšlo zrovna divadlo. V černých kalhotách a bílé košili vejde do sálu. Už chce pozdravit, ale když nikde nevidí profesora zase zavře pusu a na chlapce jen kývne hlavou a sedne si do další řady. Takže ruce opře o sedadla před sebou, kde sedí kluci*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 9:26 pm

Tak v nejhorším tu budeme jen my dva. To není špatný. *Ušklíbl se na Thea a poté zaregistroval dalšího kluka.* Zdravím *Pokýval na něj.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 9:28 pm

*S lehčím spožděním jsem doběhl do sálu.* "Jdu pozdě?" *Došel jsem ke zbytku osazenstva a hned jim postupně začal podávat ruku.* "Já jsem Jack." *Usmál jsem se na ně.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Arthur Miller Hastings Wed Jun 27, 2018 9:29 pm

*Arthy otvorí dvere do divadelnej sály a potom cez hľadisko prebehne ku tretiemu radu, kde sa nachádza stôl pre rejžu. Položí na stôl dosku s menami a napokon šálku na kafé s nadpisom Be quiet, I'm busy. Poobzerá sa po sále a na tvári sa mu rozhostí úsmev.* Dámy a páni, vítam vás na vašej prvej hodine divadla. Predtým, než začneme s výukou, vám poviem zopár informácií ku klasifikácii a potom by som bol rád, keby ste sa mi predstavili.
Arthur Miller Hastings
Arthur Miller Hastings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 06. 18
Age : 44
Location : Austrálie

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 9:32 pm

*Už nestihne zareagovat na Viktorova slova, místo toho sebou jen prudce cukne, protože dopad cizí osoby na sedačku vedle něj byl celkem hlasitý. * Ahoj. *Zamumle a úkosem si kluka přeměří pohledem. Ne, nezná ho a ani nemá dojem, že by jej už někdy viděl. Pohled na sušenku mu taky připomene, že ještě nejedl a má už celkem hlad. * /Takže to tu nakonec budeme jen kluci? /*Rozhlédl se po sále ve snaze zahlédnout ještě někoho dalšího, což se mu i podaří. */Opět další kluk a za ním hned další. / Ahoj. *Lehce se pousmál na nově příchozího. To už do učebny, ale vstoupil učitel a rovnou začal mluvit. */Dámy? A ty má kde? / Dobrý večer. *Dodá po chvilce tiše. *


Naposledy upravil Theodor Hirsch dne Wed Jun 27, 2018 9:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 9:33 pm

/Dámy a páni? Řekl bych že spíš jenom pání... i když.../ Dobrý večer. *Pokývá profesorovi a překříží si nohu přes nohu.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Arthur Miller Hastings Wed Jun 27, 2018 9:35 pm

Po prvé, asi ste si všimli, že vám niektorí učitelia týkajú. Ja vám ale budem vykať keďže ste takmer dospelí, máte tituly a svoje názory. Po druhé, vždy hovoríte len keď vás vyzvem. A po tretie, vždy mám pravdu ja. Ku klasifikácii len toľko, budem si do zoznamu značiť body, červené a modré. Modré vám budem udeľovať za dobrý výkon a červené zas keď nebudem spokojný. Týmto predmetom prejdete vtedy, keď budete mať modrých bodov viac než červených. Nejaké otázky? **Pozrie na troch chlapcov.* Ak nie, môžete sa mi predstaviť.
Arthur Miller Hastings
Arthur Miller Hastings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 06. 18
Age : 44
Location : Austrálie

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 9:40 pm

"Dobrý den, pane učiteli." *Usmál jsem se a vyčkal až nám vyučující přednese co si pro nás bezpochyby připravil. Takže už vím, že Stylistika fakt bude moje oblíbený hodina. Pomyslím si. Pak si poslechnu vše co učitel řekne a jen pokývnu hlavou. Nemám otázky.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 27, 2018 9:41 pm

Zdravím, *Pozdraví všechny kluky v místnosti a když se opře zpátky do sedačky, objeví se učitel.* Dobrý den, *Pozdraví a v sále začne hledat nějaké ty dívky.* To se na to opravdu vykašlaly?* Pomyslí si a začne poslouchat o bodování a pravidlech.* Jmenuji se Lien Noach Clayes a jsem korunní princ Nizozemska. Rád se věnuji šermování, jízdě na koni a astronomii. Už od malička jsem doma považován za výborného herce když se jedná o nějakou hloupost * Představí se a na tváři má přitom usměv.* Jak vlastně ty hodiny budou probíhat? Budeme mít určitou hru a postavu? *Zvedne ruku a zeptá se ze zájmem.*


Naposledy upravil Lien Noach Clayes dne Wed Jun 27, 2018 9:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 9:42 pm

*Netušil, jestli se mu tento profesor zamlouval. Na jednu stranu s nimi chtěl jednat jako s dospělými a současně stanovil až diktátorská pravidla. Popravdě mu pravidlem, vždy mám pravdu já, dost připomněl otce. */Máte sice své názory, ale generál jsem tu já a můj názor je konečný. To divadlo asi nebude tak pohodové, jak jsem si myslel a pochybuju, že mu bude stačit má imitace stromu během divadelního představení. / *Počkal až na něj dojde po dotazech řada a po vyzvání se představil. *Jmenuji se Theodor Hirsch, studuji na rytíře a mé divadelní vlohy nejspíš nejsou moc dobré, řekl bych až děsné, ale budu se do toho snažit dát vše. *Zmlknul a prohrábl si vlasy. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jun 27, 2018 9:45 pm

*Zhltne zbytek své svačiny a rozhlédne se, kam by asi nenápadně schoval prázdný obal. Jelikož zahlédne profesora, který ho svou vizáží víc než překvapil, zastrčí obal do kapsy.* Dobrý večer. *Kývne a poslouchá, snažíc se dát najevo aspoň malý zájem o studium.* Otázky nemám, takže něco s dovolením řeknu o své maličkosti. *Chvíli vyčká, aby mu všichni věnovali pozornost.* Efron Burke, korunní princ Islandu. Mám rád čokoládové sušenky a koně, samozřejmě ne jako jídlo. *Spokojený sám se sebou se zavrtí, aby našel lepší polohu k sezení.*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 9:50 pm

*Učitel se mu popravdě docela zamlouval. Vypadal, že s nimi bude jednat férově. Po tom, co promluví Theodor se nadechne a začne.* Jmenuji se Viktor, jsem z Kazachstánu. Z hraní v divadle moc zkušeností nemám, ale rád chodím na představení. Obvzlášť mám v oblibě muzikály. *Dokončí a pokývá na dalšího.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 9:50 pm

*Když se všichni z přítomných začnou představovat, hned se chci přidat. Počkám než dokončí a pak vyskočím na židli abych byl ještě vyšší a rozpažím ruce.* "Jack Daniel Cheval," *Prohlásím nahlas.* "Jménem otec mi dal." *Ušklíbnu se.* "Mne ctí bude velikou, státi se dvorní dámou!" *Pokračuji v recitování a předvedu poklonu s podřepem, jak se sluší na dvorní dámu. Pak se rychle narovnám a zážiřivě se na učitele usměji.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Arthur Miller Hastings Wed Jun 27, 2018 9:55 pm

//Dobrá banda.// Takže takto, začneme nejakou klasikou. Dúfam, že nabudúce tu bude už viac dievčat keďže sa ich tu prihlásilo neúrekom. Prejdeme na Shakespeare a potom si zahráme nejaké jeho dielka. Každý bude mať rolu. *Usmeje sa.* Teší ma, že vás spoznávam. *Pozrie na dievča a chlapcov.*
Arthur Miller Hastings
Arthur Miller Hastings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 06. 18
Age : 44
Location : Austrálie

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 10:02 pm

/Dívka tu není žádná a pokud příště zase žádná nepřijde... /*Nedovedl si představit, že by měli sehrát třeba Romea a Julii a nedej bože, aby snad jemu přisoudili ženskou roli. * /Jackovi by to ale asi ani nevadilo/*Uklidnil se myšlenkou, že by dívka nebyl on a opět začal věnovat pozornost učiteli. * Shakespear možná ale není autorem, co si myslíte o oné teorii o autorství? *Zeptal se učitele se zvědavým výrazem. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru