Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divadelní sál

+3
Viktor Maxim Plisetsky
Theodor Hirsch
Admin
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Divadelní sál

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 12:56 pm

First topic message reminder :

Divadelní sál - Stránka 2 Divadelnsl
Tohle je nejenom Divadelní sál pro všechny nadšence dramatu, ale také pro veškerá debatní sezení. Když bude mít ředitelka proslov, stane se tak v tomhle Divadelním sále. Také zde probíhají hodiny Divadla. Sál je vybaven velkým pódiem s osvětlením a sálem plných bílých sedadel. V zákulisí najdete kostymérnu a místa, kde se dají vytvořit kulisy.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 10:04 pm

Počkat... pokud nedojdou holky, tak to znamená, že budeme jako v Antickém divadle? Že ženské role budou hrát chlapci?* Ušklíbl se na profesora zvídavě.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 27, 2018 10:04 pm

*Celkem ho zarazilo, že se zrovna budou věnovat Shakespearovi* Proč zrovna on, dneska o něm stačilo. *Pomyslí si a únavně se chytne za spánky. Začala ho bolet hlava z toho týdne a to ještě nebyl konec. Když se někdo z kluku na něco zeptá zvedne hlavu, aby mohl zjistit kdo to byl a poslechne si otázku.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Arthur Miller Hastings Wed Jun 27, 2018 10:08 pm

Áno, koluje veľa dohadov. Ako aj dohady o jeho orientácii, ale tak kto sme my aby sme to súdili? Je považovaný za jedného z najlepších autorov, i keď mojím rozhodne nie je. Ale Romea a Júliu mám rád, aj Hamleta. Budeme sa venovať ale aj iným hrám, a nebudú to len drámy. Ste mladí a to sa preto k vášmu veku nehodí. *Odpovie na zaujímavú otázku.*
Arthur Miller Hastings
Arthur Miller Hastings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 06. 18
Age : 44
Location : Austrálie

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 10:08 pm

*Při zmínce o Shakespearovi jsem se nemohl než usmát a stále na židli se otočit se na jediného chlapce kolem kterého znám- Liena.* "Liene, Liene, proč jen musíš být Lien? Zřekni se jména-" *Dál jsem to přes koutek cukající nahoru nevydržel a začal se smát až jsem skoro spadl z oné sedačky.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 10:11 pm

/Přesně tak... Kdo jsme abychom soudili něčí orientaci?/ *Vyprskne smíchy, ale okamžitě si zakryje pusu rukou. Raději složí hlavu do dlaní a podívá se dolů.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 10:13 pm

*Viktorův smích jej zarazí, ale nakonec řekne svou myšlenku. *Stejně je fascinující, že celý svět nyní obdivuje muže, který ani nemusel existovat nebo to byl obyčejný zloděj. Někde jsem četl, že Shakespearem byla samotná královna Alžběta. *Rozpovídá se ani neví jak. Vždy se rozpovídá, když se dostane k tématu, které jej zajímá či zaujme*. / Nakonec ten profesor nebude asi vůbec špatný, ale to se ještě ukáže. / Budeme ještě dnes něco hrát? *položí další otázku a hned na to se zase otočí dozadu a celkem vyjeveně hledí na dvorní dámu, které by sukně moc tedy neslušela. Nakonec se však tento teatrální výstup rozhodne ignorovat, ale koutky úst mu zacukají vzhůru. *


Naposledy upravil Theodor Hirsch dne Wed Jun 27, 2018 10:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Arthur Miller Hastings Wed Jun 27, 2018 10:14 pm

No, som rád že sa bavíte. Ale, nerúhajte sa bratia! *Povie dramaticky.* Tak, a ak už nemáte ďalšie otázky, môžete ísť. Budem taký dobrý, že vás pustím skôr. **Pozrie na študentov milo.* //Však vy sa dosmejete až si dáme antické divadlo v amfiteátri.//
Arthur Miller Hastings
Arthur Miller Hastings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 06. 18
Age : 44
Location : Austrálie

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 27, 2018 10:16 pm

*Když na něj Jack začne mluvit, teda spíše recitovat Romea a Julie snaží se udržet vážnou tvář, ale nedá mu to a začne se smát.* Tvé jméno jenom je můj nepřítel.Tys jenom ty. Ty vůbec nejsi Cheval. Co je to, Cheval? Ruka ne, ani noha, ani paže, ani tvář, ani jiná část, patřící k člověku. Proč nemáš jiné jméno? Copak je po jméně? *Taky se dá do recitování, ale použije přesně to, co dneska řekla mu Victorie, jen tam dá přijimení Jacka. Na tváři se mu objeví slzy smíchu, jak se snaží udržet smích v sobě.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Arthur Miller Hastings Wed Jun 27, 2018 10:20 pm

Prajem pekný zvyšok dňa. *Vezme zoznam a šálku. Cez schody vybehne preč zo sály nechajúc za sebou študentov z ktorých má dobrý pocit. Odchlipne si z kávy a namieri si to rovno do kabinetu.*
Arthur Miller Hastings
Arthur Miller Hastings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 06. 18
Age : 44
Location : Austrálie

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 10:20 pm

*Stále rozesmátý na Jacka uznale ukážu ukazováčky zatím co ostatní prsty mám schované do pěsti a palce nahoru (fingerguns).* "Přesně!" *Zasměju se a otočím se na učitele.* "Ano, pane! Nashledanou, pane!" *Zasalutuji, hluboce se ukloním a pak seskočím ze židle a dám se na odchod.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 10:21 pm

Promiň, nesmál jsem se tobě. Jen jsem si na něco vzpomněl. *Řekne směrem k Theovi s omluvným úsměvem.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 10:23 pm

Nashle. *Zvedne se ze židle a trošku zmateně se na Viktora usměje.* Proč by ses mi měl smát? *Nejistě přešlápne a začne v mysli pátrat nad důvodem Viktorovi omluvy. Nakonec to ale vzdá, protože to radši ani vědět nechce. *Příště mi teda zahraješ. *Promluví k němu tiše a opět se neubrání zrudnutí. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Wed Jun 27, 2018 10:28 pm

Nashledanou. *Rozloučí se s učitelem a následně i mávne Jackovi. Poté se zvedne ze sedačky dojde až k uličce a otočí se na chlapce.* Zatím *Zamává jim ještě a s úsměvem na tváři odchází do pokoje.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 10:31 pm

Já nevím. Vypadalo to, že se tě můj smích dotknul. *Pokrčí rameny.* A mám ti zahrát divadlo, na housle, nebo na nervy? *Pousmál se potom.* Všechno mi jde, ale klidně ti zahraji Romea... * Zeširoka se usmál.* Jo a... nevšiml bych si, že je tady takové horko jako ve skleníku. *Pokrčil rameny a zvednul se ze židle.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 10:35 pm

Právě teď mi hraješ na nervy, ale dal bych přednost houslím. *Romea raději nekomentoval. Netušil, jak by si to měl vyložit.* A proč Romea? *Odhodlal se nakonec zeptat. * Protože já jako Julie nevypadám a taky je to prostě tak, že můj obličej jednoduše rád rudne, nehledě na mou vůli a důvod.
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 10:38 pm

*Opatrně k němu natáhl ruku a chytil jeho bradu, když si prohlížel jeho tvář.* Mně docela Julii připomínáš. Teda, nejsi holka a není ti čtrnáct ale ani jedno není zrovna můj typ. *Pokrčil rameny a pustil jeho bradu. Pomale se od něj otočil s úsměvem a pomalou chůzí se přibližoval ke dveřím.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 10:47 pm

*Nedokázal se pohnout. Místo, kde se jej dotýkaly Viktorovy prsty jej mravenčilo a v hlavě mu hučelo. * /Není jeho typ. / *Nechápal to a současně to chápal až moc. *Nejsem, co si myslíš, že jsem... /Nejsem na kluky, nejsem jako dívka. /*Hlas se mu zadrhl v hrdle, poté se však jakž takž vzpamatoval a doběhl Viktora. * Dobrou noc. *Rozloučil se spěšně, musel být teď chvíli sám. Rozeběhl se do svého pokoje. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Wed Jun 27, 2018 10:51 pm

Není na tom nic špatného. Jen abys věděl. *Křikl rychle za chlapcem.* /Tohle už jsem přehnal./ *Povzdechl a sám odešel do svého pokoje.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Divadelní sál - Stránka 2 Empty Re: Divadelní sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru