Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudební salónek

+3
Teresa Montgomery
Victoria Kenstoy
Admin
7 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Hudební salónek Empty Hudební salónek

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 1:01 pm

Hudební salónek Hudebnqqq
Díky krásné architektuře se nejeden milovník hudby bude cítit příjemně. Vše doplňují příjemné a jemně barvy. V Hudebním salónku si můžete sednout na pohovky. Jediný nábytek je tu hnědý klavír uchovaný ještě z dob Královny Izadory. Ta dle historie hudbu milovala tak moc, až lidé věřili v nadpřirozeno. A po její smrti se krásný zvuk přenesl do klavíru.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Tue Jun 26, 2018 4:49 pm

procházela se po škole a nakukovala kde je co. Až otevřela dveře které vedly sem.. Zprvu na ní dýchla silná atmosféra. Celá dominanta místnosti je klavír. Ano je překrásný. Jako princezna se od malička učila hrát na klavír. Sedla si v jednoduchých šatech s páskem kolem pasu za klavír a začala brnkat nějakou melodii. Do toho si začala zpívat francouzsky un, deux, trois, quatre, cink...
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jun 26, 2018 4:52 pm

Po jejím odpoledním odpočinku se konečně zvedne z postele. Dojde k zrcadlu, kde si lehce upraví své vlasy, aby je neměla jako vždy úplně všude a rozhodne se poznat další část akademie. Ve svých tmavě modrých šatech, které ji dokonale sedí na postavě vyjde ze svého pokoje a začne se procházet chodbami. Ze své zkušenosti moc dobře ví, že hledat určité místo by jí dalo větší práci, než najít jakékoliv jiné místo. Po pár minutách uslyší jakousi melodii. Rozhodne se jít za zvukem a dojde do hudebního salónku, kde uvidí dívku hrající na klavír. Chvíli tiše stojí a pozoruje jí. Přeci si nebudu kazit vystoupení.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Tue Jun 26, 2018 5:10 pm

dohrála svou melodii a pak se rozhlédla po místnosti. Viděla tam dívku. Nepotkala jí už někde? Ahoj? zkusí na ní zamávat. jen jsem zkoušela jestli mi to ještě jde. Já jsem Victoria. jde k ní. a podává jí ruku. Určitě se už musela s ní potkat
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jun 26, 2018 5:16 pm

Když se na ní dívka otočí a ona dostane tu možnost si ji lépe prohlédnout, připadá jí povědomá. Někde jsem ji vidět musela. Měla bych znát i její jméno? Ahoj. opětuje jí pozdrav s úsměvem. Hraješ nádherně. ujistí ji. Já jsem Teresa. Stiskne jí ruku a vysloví své jméno. Mám dojem, že jsem ji nejspíše zahlédla na plese, ale nebylo to ještě někde?
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Tue Jun 26, 2018 5:22 pm

Ahoj Tereso, moc mě těší. za tvou pochvalu děkuji. Učila jsem se od dětství. Umíš taky hrát? musela jsem jí poznat na plese.. Nebyla v hloučku ještě s jednou holkou a klukem? Nebo byla u Olivera s Lou? Nesmíš na to moc uvažovat těšíš se na dnešní hodinu?
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jun 26, 2018 5:28 pm

Potěšení je na mé straně. Řekne upřímně.Umím jen pár základních tónů. Nic světoborného. Odpoví skromně a vzpomene si, jak jí to už před lety učil její bratr. Dnešní hodina? Co je to vůbec za hodinu? Tušila, že dnes by na nějakou hodinu dorazit měla, ale zapomněla se předem podívat na rozvrh. Oh, dnešní hodina, Jistě, určitě bude zajímavá. Nejistě se usměje a přemýšlí, o jaké hodině je řeč. A jak se na ni těšíš ty? zeptá se na oplátku.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Tue Jun 26, 2018 5:32 pm

koukne na ní a sleduje jí jak lehce tápe. Pousměje se a řekne si že by jí to měla ulehčit no.. popravdě jsem nervózní.. učí jí tu můj bratr. Je dokonalý, ba přímo perfektní a zeměpis mu jde koukne do země a usměje se. snad to nebude tak složité pomyslela si a pak na ní koukla popravdě místo nějakých předmětů bych raději byla na nějakých mezinárodních vztazích, nebo na šermování trochu se jí rozjasní tvář, ovšem kdž zjistila že na nich být nemůže.. Leda by si našla nějakého kamaráda rytíře..
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jun 26, 2018 5:37 pm

Slyšela jsem dobře? Řekla bratr? Nechápavě se podívá a pak jí dojde, že použila i slovo zeměpis. S učitelem zeměpisu jsem se už setkala ne? Tak to jsem na tuto hodinu opravdu zvědavá. řekne zamyšleně. Ano, nějaké předměty bych si také ráda vyměnila. podotkne, přestože nemá tušení o čem mluví. Jen přikyvuj a usmívej se, jako správná princezna.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Tue Jun 26, 2018 5:39 pm

mluvíš hovadiny! její mysl měla vždycky pravdu promiň, musím mluvit hlouposti. Takže Tereso, neposadíme se? Proč jsi se sem přihlásila? hloupější otázku jsem si vymyslet nemohla? snaží se usmívat
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jun 26, 2018 5:45 pm

Jo jasně. dojde k pohovce, která se nachází v rohu místnosti a posadí se na ní. Přihlásila jsem se sem pouze ze zvědavosti. Řekne bez rozmýšlení, protože nemá žádný speciální důvod, proč tu je. A proč jsi tady ty? Teď to asi zní, jako kdybych se ptala "A za co tě zavřeli?" zeptá se a doufá v zajímavější odpověď.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Tue Jun 26, 2018 6:50 pm

Rodiče.. otec mě sem přihlásil. Abych až jednou budu vládnout uměla a věděla všechny ty důležitý věci.. pak se koukne na hodinky půjdem pomalu na hodinu? zeptá se. ANo je zvědavá a bojí se
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jun 26, 2018 6:52 pm

Takže ty jsi korunní princezna. dodá pro sebe a také se podívá na hodiny. Jistě, ale ráda bych si ještě zašla na chvilinku do svého pokoje, jestli ti to nevadí. Postaví se z pohovky. Uvidiíme se na hodině. rozloučí se.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Thu Jun 28, 2018 7:08 pm

*Pomale vklouzl do salónku. Byl oblečený ve světlých kalhotech a černé košili. V ruce nesl pouzdro od houslí a v druhé ruce měl desky. Položil desky na klavír a vytáhl si housle a smyčec. Naladil housle a začal hrát poměrně pomalou píseň. Vzhledem k tomu, že znal skladbu nazpaměť, otočil se k oknu a pozoroval venek, zatímco hrál.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Theodor Hirsch Thu Jun 28, 2018 7:16 pm

*Přecházel z jednoho rohu do druhého. Přišel si jako v pasti, nejdřív Viktor a pak ještě Victoria. Má to někomu říct? Měl by? Byl zoufalý. Věnečky položil na stolek a pořádně se osprchoval, poté už připraven do hodiny se rozhodl projít. Musel přijít na to, jak se uklidnit. Pak by už snad nějak zvládl učinit rozhodnutí, co má vlastně udělat. Šel zrovna kolem hudebního salónku, když zaslechl nádhernou hudbu. Ze zvědavosti nakoukl dovnitř, aby zjistil, kdo to hraje. *Ahoj. *Zamumlal nervózně a vstoupil dovnitř, i když by nejradši utekl. * /Proč jsem na něj narazil zrovna teď? /
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Thu Jun 28, 2018 7:21 pm

*Pootočil se k němu a pousmál se. Pomale dohrál skladbu a poté položil housle na piano.* Ahoj... Jsem rád, že jsi tady. Už jsem tě chtěl najít a promluvit si s tebou. * Skousl dolní ret.* Chci se ti omluvit. Byl jsem idiot a- a neměl jsem říkat to co jsem řekl...
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Theodor Hirsch Thu Jun 28, 2018 7:28 pm

*Překvapil jej ale poté se pousmál. Srdce se mu opět rozbušilo, vydal se k němu. *Necháme to být, jakoby se to nestalo, jo? *natáhl k němu ruku, aby si s ním potřásl. *Prostě ses spletl a teď mi můžeš konečně zahrát. *Spokojeně se posadil a ani na chvilku z něj nespouštěl zrak. Už si ani neuvědomoval, jestli má nebo nemá červený obličej. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Thu Jun 28, 2018 7:34 pm

*Potřásl si s ním a ze široka se usmál.* Asi to tak bude nejlepší. *Pokýval hlavou.* Jo a něco pro tebe mám... *Sáhl si do zadní kapsy a vytáhl z ní malý zápisník v kožených deskách, který podal Theodorovi* Tady jsou nějaké mé básničky... Je tam toho hodně v Kazaštině a Ruštině, ale najdeš tam i nějaké anglicky. A nesměj se mi prosím, ale některé jsou opravdu hodně špatné. Znova se pousmál a vzal do ruky housle. Otevřel desky a začal hrát jednu ze svižnějších skladeb.
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Theodor Hirsch Thu Jun 28, 2018 7:38 pm

Děkuju, já nevím... *Byl v rozpacích, ale hřálo jej u srdce. V břichu jakoby mu vybuchl ohňostroj. */Hraje nádherně/ *Přivřel oči, úsměv z jeho tváře nemizel, spíš se ještě zvětšil. Když skladba skončila, tak se dal do nadšeného potlesku. *To bylo nádherné! Klidně by ses tím mohl živit.
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Thu Jun 28, 2018 7:44 pm

Nepřeháněj... až tak skvělé to není. *Pokrčil ramena ale usmál se.* Něco na přání? POdívej se do desek a vyber si. *Postrčil k němu černé, lehce omlácené desky z notami.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru