Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudební salónek

+3
Teresa Montgomery
Victoria Kenstoy
Admin
7 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Hudební salónek

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 1:01 pm

First topic message reminder :

Hudební salónek - Stránka 5 Hudebnqqq
Díky krásné architektuře se nejeden milovník hudby bude cítit příjemně. Vše doplňují příjemné a jemně barvy. V Hudebním salónku si můžete sednout na pohovky. Jediný nábytek je tu hnědý klavír uchovaný ještě z dob Královny Izadory. Ta dle historie hudbu milovala tak moc, až lidé věřili v nadpřirozeno. A po její smrti se krásný zvuk přenesl do klavíru.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jul 06, 2018 10:13 pm

Jeho otázka jí zaskočila. Já? Vážně? Nedělá si legraci? Chvíli se snaží si v hlavě srovnat jeho nabídku, protože jí v životě nenapadlo, že by se zrovna ona věnovala zpěvu. On učí etiku že? To není zas tak špatný předmět. Já.. začne, aby nevypadala jak němá. Zní to opravdu zajímavě a myslím, že bychom to mohli zkusit. Pokusí se nějak normálně odpovědět. Ale pokud vám to nebude vadit, párkrát vaši hodinu stejně navštívím. Mrkne na něj žertovným tónem, aby se jí náhodou nelekl, až jednou bude sedět v lavici při jeho hodině.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Anthony Dowey Fri Jul 06, 2018 10:41 pm

neskrývá úsměv a radost Vážně? Skvělé! Mám pár písniček kde by se mi hodil dívčí hlas.. Navíc i ve videoklipech bys vynikala. pak vstane a podá jí ruku.když zrovna tedy nebudete na hodině já jsem Anthony. Prosím tykejte mi. V rámci spolupráce usmívá se na ní a upraví si sako
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jul 06, 2018 10:49 pm

Videoklipy? Tak tohle bude ještě hodně zajímavé. Nemůžu se dočkat. Řekne s úsměvem a ráda vidí jeho neskrývanou radost. Mít učitele za kámoše se vyplatí. Teresa. Vysloví své jméno a stiskne mu ruku. Máte... Tedy máš už vymyšlený nějaký plán, nebo něco takového? Zeptá se. Na to tykání bude ještě těžké si zvykat.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Anthony Dowey Fri Jul 06, 2018 10:53 pm

při představení jí políbí ruku Bude mi čest s tebou spolupracovat. pak si sedne na židličku teďka mám rozdělaný jedno album.. Ale moc se nelíbí. Nevím co mu chybí.. vytáhne snad odnikud nějaký texty písní. nazval jsem to "Uncomfortably Numb"
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jul 06, 2018 11:03 pm

Gentleman. Nápodobně. pousměje se a vezme si do ruky jeho album. Kdybych něco takového měla, možná bych to taky neustále nosila u sebe. Otevře ho a očima přejede první písničku. Není to nějak depresivní? Nebo to je jenom tím, že já jsem optimista? Chvíli váhá, zda má říct svou poznámku nahlas a nakonec to přeci jen udělá. Nechci nic říkat, ale není to trochu moc... jak to nazvat... depresivní? Snaží se použít citlivě ta správná slova.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Anthony Dowey Fri Jul 06, 2018 11:06 pm

promne si obličej a přesune to až k tomu že si proplete prsty s jeho vlasy většina mých písní jsou jak říkáš depresivní.. lidi to žerou. Můžou si vzít sluchátka a ke krbu si sednout s pizzou a brečet nad svým životem.. takhle mu to řekli jeho manažeři
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jul 06, 2018 11:12 pm

Nad jeho podáním se musí zasmát. Zajímavá teorie. sama uzná, že to možná aspon nějakou  logiku dává, ale nadšená z ní zrovna moc není. Vlastní zkušenost? Zeptá se žertovně. Vážně se někoho ptám, jestli sedí v depresi u krbu? Okem zahlédne, že se venku začíná stmívat. Není dnes náhodou pozorování komety? Asi bych se na to měla převléct. Přijdeš na dnešní akci? Je zvědavá, jestli ho tam někde bude moci zahlédnout. Asi bych se měla jít připravit, přeci jen příprava nějaký ten čas zabere. Uzná a je jí líto, že nestihnou probrat víc věcí. Musíme co nejdříve probrat naši spolupráci. Řekne na rozloučenou a jde do svého pokoje.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Hudební salónek - Stránka 5 Empty Re: Hudební salónek

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru