Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modrá učebna

+8
Sofia Julia Plisetsky
Willow T. Hill
Jack Daniel Cheval
Anthony Dowey
Poppy
Kai Dorothea Sætre
Elizabeth Henstridge
Admin
12 posters

 :: Škola :: Učebny :: Učebny :: Modrá učebna

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Modrá učebna

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 6:15 pm

First topic message reminder :

Modrá učebna - Stránka 4 Modruebna
Modrá učebna je pouze učebna pro případy náhradní výuky či suplování nebo prostě jistých lekcí, kdy žáci mývají lekce pravidelně jinde než ve třídách. Učebna dostala svůj název kvůli zbarvení židlí, jinak je laděna do bílé barvy a světlého, leštěného nábytku. Žáci se zde můžou usadit do lavicí po dvou, často je však nervózňuje hlasitý tikot hodin.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Kai Dorothea Sætre Fri Jul 06, 2018 7:25 pm

*Kým prídu ďalší študenti, rozhliada sa po učebne a všimne si nápisu na tabuli. Prečíta si ho a zrak potom presunie na ďalšie dievča, ktoré prišlo.* Ahoj. *Pozdraví ju a zoberie si pero so zošitom a začne si kresliť. Keď ale už profesorka začne hovoriť, hneď to odloží a pozornosť presunie na ňu. Sem-tam prikývne na náznak súhlasu, ale inak väčšinu času počúva.* /Hmm, pravidlá pri návšteve? Snáď si z toho niečo pamätám./ Volám sa Kai Dorothea Sætre. Pozvanie na návštevu nikdy neodmietame. Ak nám to časovo nevyhovuje, môžeme si dohodnúť iný termín. Hlavne pozvania významných osôb, ako je iná princezná alebo princ by sme nemali v žiadnom prípade odmietnuť. *Povie odpoveď, keď na ňu prišiel rad.*
Kai Dorothea Sætre
Kai Dorothea Sætre

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Nórsko

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Willow T. Hill Fri Jul 06, 2018 7:51 pm

*Otočí sa na príchodiacu a kývne jej.* Dobre ale nech sa to neopakuje. *Povie jej a počúva odpovede Victorie a Kai.* Výborne slečny. Máte u mňa jednu malú jednotku. A vy slečna? *Opýta sa poslednej príchodiacej.* Kým si ale rozmyslíte, rozdám vám papiere s poznámkami. Ak stretnete tích, čo dnes chýbajú, pošlite ich za mnou, aby mali poznámky, pretože na budúce budú z toho otázky. *Povie a popri rozprávaní aj rozdáva.* Tak slečna?
Willow T. Hill
Willow T. Hill

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 05. 18
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Willow T. Hill Fri Jul 06, 2018 8:05 pm

*Čaká kým zo slečny niečo vylezie, ale aj po stálom čakaní sa nedočká odpovede, povzdychne si.* Máte u mňa malú päťku. Za tri malé je jedna veľká. Dávajte si na to pozor. *Upozorní ju a zoberie si veci z katedry.* Na dneska to je odo mňa všetko. Do videnia slečny. *Pozdraví ich a odíde z učebne.*
Willow T. Hill
Willow T. Hill

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 05. 18
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Kai Dorothea Sætre Fri Jul 06, 2018 8:09 pm

*Keď odpovie správne, sama pre seba sa usmeje. Počúva však ďalej a keď ostane pred ňou papier s poznámkami prebehne ho očami.* /Celkom aj dosť pravidiel./ *Keď sa s nimi profesorka rozlúči a sama odíde, pobalí si veci a tiež opustí učebňu.*
Kai Dorothea Sætre
Kai Dorothea Sætre

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Nórsko

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 8:11 pm

usměje se jen tak.. taktně. Nashledanou paní učitelko. zvedne se ze židle a jde z učebny. Páni! Scott na mě bude hrdý. Prokřupe si prsty a jde na louku. Nechce být s lidmi.. Chce být sama.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jul 06, 2018 8:26 pm

Když hodina skončí, zvedne se a vyrazí na cestu do svého pokoje. Na shledanou. Rozloučí se s profesorkou ještě ve dveřích. Asi bych příště měla být víc aktivní...
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Anthony Dowey Wed Jul 11, 2018 7:04 pm

vešel do učebny opět v saku a s úsměvem na tváři. Nečekal moc lidí. Vlastně byl trochu smutný, od té doby co se stalo v hudebním salonku se s Teresou neviděl.. Měl by jí aspoň napsat.. I když.. třeba příjde do hodiny.. sedl si za katedru a s brýlemi na očích si otevřel knihu
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jul 11, 2018 7:12 pm

No jo zase pozdě,ale minule jsem přišla předem a učitel nepřišel takže na tom asi ani nesejde. Zvedne ze stolu svůj poznámkový blok s pozlacenou propiskou a ve svých meruňkových šatech vyjde z pokoje. Sice si fakt, že přijde o chvilku později uvědomovala, ale nehodlala se snažit to napravit. Po chvilce vstoupí do modré učebny, rozhlédne se a je překvapená, když neuvidí žádného studenta. Jsem tu dobře? Pak zaregistruje Anthonyho Dobrý den pane profesore. Pozdraví ho provokativně.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Anthony Dowey Wed Jul 11, 2018 7:21 pm

Když někdo vešel do třídy sundal si brýle aby se podíval kdo přišel. Rty se mu zvlnili v úsměv když viděl kdo přišel Krásný den slečno. Ovšem na mé hodině mě oslovujte pane Dowey.. ten zvučný hlas je opravdu kouzelný.. Opře se o opěradlo a houpe se vypadá to na soukromou hodinu
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jul 11, 2018 7:34 pm

To vážně nikdo nepřišel, nebo je všechny pozabíjel? Přeměří si ho pohledem, jako by byl sériový vrah. Nikdy jsem hodinu etiky neměla, takže by to mohlo být dokonce i zajímavé. Zasměje se a zkříží si ruce na prsou a pořád přemýšlí nad tím, co se stalo s ostatními.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Anthony Dowey Wed Jul 11, 2018 7:37 pm

pak si tedy zahrajeme na učitele a studentku.. dobrá.. takže.. zvedne se a jde k tabuli kde napíše název předmětu. Pak začne mluvit Etika nebo též teorie morálky je filozofickou disciplínou, která se zabývá zkoumáním mravní dimenze skutečnosti. Etika zkoumá morálku nebo morálně relevantní jednání a jeho normy. Etika je disciplínou praktické filozofie. Etika se zabývá teoretickým zkoumáním hodnot a principů, které usměrňují lidské jednání v situacích, kdy existuje možnost volby prostřednictvím svobodné vůle. Hodnotí činnost člověka z hlediska dobra a zla. Na rozdíl od morálky, která je blíže konkrétním pravidlům, se etika snaží najít společné a obecné základy, na nichž morálka stojí, popř. usiluje morálku zdůvodnit. pochoduje sem a tam.. během vyprávění co je etika snd jen tak jakoby mimochodem prohlásí omlouvám se, že jsem se neozval ano?
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jul 11, 2018 7:44 pm

Pozoruje ho, jako by byl nějaký herec na jevišti. Nebylo přesně tohle v nějaké učebnici? Když se jí omluví, trochu jí to překvapí. Ehm, to je v pohodě, poslední dobou jsem také měla něco na práci. Jako třeba přijít na hodinu včas a místo ní udělat soukromou párty. Odpoví rozpačitě.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Anthony Dowey Wed Jul 11, 2018 7:47 pm

přestane mluvit o etice jako takové a pak se zeptá tak kdy bys měla čas? Myslím že je na čase si pohrát s tvým hlasem abychom tě dostali do fáze kdy budeš mít hlas anděla! Bože budou z tebe šílet! usmívá se. Je mu jedno že už přešel na tykání.Jsou tu sami a nevěřil že by někdo přišel
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jul 11, 2018 7:52 pm

Myslím, že zrovna dnes už mě nic zajímavého nečeká. Zamyslí se. A vzhledem k tomu, že tvoje hodina se nejspíš zrušila, tak bys měl mít taky nějaký ten čas volný. Pokračuje a rozhlédne se po učebně, zda by někde na stěně nevysely hodiny.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Anthony Dowey Wed Jul 11, 2018 7:56 pm

koukne na svoje hodinky a usmívá se bohužel je k tomu zapotřebí i můj hudební manažer, Který se na to specializuje a ten má čas jen někdy v týdnu. Ale jestli chceš.. Můžeš mi zase někdy zazpívat usmívá se na ni a hlavu dá na stranu.. Proč jsem učitel? Podívá se na prázdnou třídu.. Tohle se mi ještě nestalo..
Anthony Dowey
Anthony Dowey

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 14. 06. 18
Age : 31
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Teresa Montgomery Wed Jul 11, 2018 8:07 pm

Tak toho tvého manažera ode mě pozdravuj. Zasměje se. Docela ráda bych ho někdy poznala. Podotkne a ani neví, jestli to bral jako vtip a nebo smrtelně vážně. Asi bych si taky měla sehnat nějakého toho manažéra co? Zeptá se žertovně. I když, někdo takový by se mi mohl někdy hodit.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Modrá učebna - Stránka 4 Empty Re: Modrá učebna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Škola :: Učebny :: Učebny :: Modrá učebna

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru