Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klubovna s kulečníkem

+2
Noemi Lavazza
Admin
6 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 1:07 pm

Klubovna s kulečníkem Klubovdvd
Je líny den? Prší nebo prostě jenom víkend a vy nemáte co dělat? Naštivte tohle jistě zábavné pro Vás místo. V Klubovně najdete kulečník, šipky, velkoplošné televize různé hrací automaty nebo ve skříních také stolní hry a karty. Můžete si zde dát partičku pokeru. Ať zaženete během her žízeň, můžete se obsloužit sami u baru.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Tue Jun 26, 2018 9:30 pm

Asi trošku předběhla Theodora, protože se do klubovny dostává jako první a je zatím prázdná. *To moje koukání do mobilu mi úplně bere přehled o realitě a lidech kolem mě.* měla pravdu. Kouká do telefonu, i když přechází cestu. Auta na ní troubí, lidí nadávání, ale ji je to jedno. Prostě má svůj telefon. Jak přijde vyhoupne se na kulečníkový stůl a čeká až Theo přijde. Houpe nohama a říká si, že by mohla oběma nalít ten džus. Osobně by do něj přilila vodku, jenže ta tady ve škole asi nebude k dispozici. *Budu si alespoň moct zapálit v tyhle místnosti?* přemýšlí a očima na stropě hledá detektor kouře.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jun 26, 2018 9:35 pm

*Ani netušil, jak se ke klubovně dostal. Upřímně mu bylo dost pod psa, ale snad se to teď zlepší. Vstoupil do klubovny a rovnou si sedl vedle Margareth. Měl ale zpočátku pocit, že si na ten stůl lehne. *Hlavně nespadni, sice by ses nezabila, ale... *mrkl na ni a prohrábl si vlasy. Potřeboval něco dělat. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Tue Jun 26, 2018 9:43 pm

Z červené učebny si to zamíří rovnou do klubovny. //Naštěstí vím, kde tohle je, jednou jsem na to náhodně narazila ale dovnitř jsem ještě nešla!// Vejde dovnitř a spatří Margareth a Theodora. Přejde k nim. "Ahojky! Jsem Noemi Lavazza, viděli jsme se před chvíli na jezdectví." Dodá pro připomenutí. "Nevadí, když se k vám připojím?" Optá se. Přece jen nechce jim tu dělat křena.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Tue Jun 26, 2018 9:53 pm

Zvedne hlavu od svých houpajících se noh a podívá se na Theodora. Poznala jeho počáteční výraz, který nepůsobil rozhodně moc vesele. *Co jej asi tak žere? Každopádně to umí skrývat za celkem veselé odpovědi. Ale to já taky.*
"Co to jako znamená?" zeptá se jej sarkasticky a zpětně na něj mrkne. "Jako tohle myslím." Zadívá se mu podezřelá zpříma do očí. Ovšem, že tohle chování jen dramaticky přehrává, ale strašně ji to baví. Bez hodin divadla to teď bude dělat častěji. Pokračovala by, jenže do místnosti vstoupí dívka jejíž hlas ihned pozná. Tvar si zařazuje jen matně. Odvrátí pohled k ní
"Á. Slečna 'nevěřím ani bílým koňům'? Jsem Margareth, nejspíš jsi jej už zaslechla na hodině, ale osobně to zní mnohem lépe akusticky' pousměje se a nakloní hlavu na stranu. Chytí si oba dva copy a hraje si s jejich konečky." Přisedneš si k nám na kulečník nebo si raději dáme džus. Popravdě... Nemyslím si, že to vydrží tři lidi, Abychom náhodnou nespadli, huuu." koukne se na Theodora. *Tajy by mě zajimalo, co má s tím padáním pořad?*

Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jun 26, 2018 10:01 pm

Právě jsi nepřímo řekla, že je... *zarazil se, chtěl říct tlustá, ale došlo mu, že by to nebylo zrovna nejvhodnější. Taky docela obdivoval Margareth, že na jeden nádech toho dokázala sdělit tolik. *Jmenuji se Theodor,*představil se Noemi a natáhl k ní ruku. Něco mu říkalo, že s políbením ruky by u ní nepochodil a též měl maličky dojem, že ty dvě jakmile otevřou společně pusu, tak už ji nezavřou. *A kde chceš ten džus vzít? *Zeptal se se zájmem a pohledem přeletěl celou místnost. Tady se rozhodně nudit nebudou. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Tue Jun 26, 2018 10:15 pm

Když se ji Margareth představí, mírně se uchechtne. "Já jsem neříkala že nevěřím žádným koním, spíše jen aby ses nenechala zmást barvou" Pousměje se ale zase nechce znít jak kdyby snědla všechnu moudrost světa nebo tak že. "Nevím, ale moc pevný se mi to zrovna nezdá" Dodá při pohledu na kulečník a otočí se na druhého společníka z hodiny. "Těší mě, Noemi," Usměje se a potřese si s ním rukou. "Hm, nějaká obsluha nebo něco tu jaksi nevidím" Zasměje se.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Tue Jun 26, 2018 10:25 pm

Zhluboka se nadechne a pak vydechne. "Nojo. Budeme se muset obsloužit sami." seskočí ladným pohybem z kulečníku a s taneční otočkou při které věnuje úsměvem jak Noemi, tak i Theovi. Přejde za bar a v lednici najde tři druhy džusu. "Jdete si také nalít? Našla jasem pomerančový, brusinkovy a lesní ovoce. Pak je tu ještě voda a nějaký sladký vody." oznámí jim svůj nález a vytáhne tři sklenice. Džus však nalije jen sobě a ještě si jej zředí s vodou. Vždycky je to samotné pro ni moc sladké. Upije ze své sklenky a opět se posadí na místo které k sezení určené není. Dá nohu na barovou stoličku s vyhoupne se na barový pult, kde se posadí.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jun 26, 2018 10:31 pm

*Protočí očima nad Margarethiným chováním a vydá se k lednici. Smí se to vůbec? Tak snad se nic nestane, když si dá malou skleničku. *Co si dáš? *otočí se na Noemi a sám si nalije taky pomeranč, jen si ho nezředí. Zředěný džus není džus. * Co vlastně studuješ? *Zeptá se Noemi se zájmem a sedne si na stoličku, ještě před tím však nekompromisně odstrčí Margarethinu nohu z vedlejší stoličky. Přece to tu nebude ničit. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Tue Jun 26, 2018 11:01 pm

"Hej." sykne na něj, když její nohu odstrčí že stoličky. "Stačilo přeci jen říct. Není to tak složité otevřít pusu a říct hezky sdovolením" poslední slůvko řekne přehnaně mile a s širokým úsměvem.
*Tenhle chlapec mě baví. Trochu srandy si z něj tropit přeci jen můžu. A ta holčina je taky celkem sympatická. Ovšem. Zatím si budeme držet odstup.*
"To je pravda, co studuješ? Jen hádám, že princezna nebudeš."
*Ovsem že by mohla, ale má intuice mi říká něco jiného. Dvorní dáma, že by?*
Seskočí z baru rovnou na zem. Skleničku si k této akci odložila vedle sebe, aby se náhodou nepolila a posadí se vedle Theodora. Opře se loktem o bar a podepře si dlaní bradu. Do druhé ruky vezme skleničku a džusem.
Při pohledu do skleničky vznese otázku. "No nepřilili byste tam trochu vodky?"

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jun 26, 2018 11:06 pm

Jen jsem se přizpůsobil tvému chování. *Zašeptá nazpět a rozverně na ni mrkne. Je zajímavé, jak krátká doba stačila k tomu, aby se k ní choval skoro jako k sestře. Nad její další poznámkou se zaškaredí. *Žádný alkohol, na to zapomeň. /Já sám alkohol nikdy nepožil a nevadí mi to... Vlastně jsem neudělal dost věcí. /*Zapřemítá a usrkne ze své sklenice. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Wed Jun 27, 2018 12:05 am

Napřímí se a věnuje mu pohled s nadzvednutym obočím. *Takže přeci jen to je ustrašený chlapec. Zajímalo by mě, co všechno nezkusil. Že bych ho něco naučila?*
"Žádný u sebe bohužel nemám. Takže ano. Můžu na něj zapomenout." připustí, avšak v hlavě si dodá, že zatím žádný nemá, ale snad brzo nějaký bude mít.
"A já jsem snad vůči tobě nezdvořilá? Jako rytíř ale nejspíš chráníš vsechno... I židle." poznamená ironicky.
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Noemi Lavazza Wed Jun 27, 2018 12:07 am

"Hádáš dobře, princezna nejsem" Pousměje se na Margareth "A dvorní dáma taky ne, jsem rytíř" Poví. Teďkom jsem ji asi překvapila. a Theodora také! "No nic, omluvte mě ale je docela pozdě. Už půjdu. Určitě se ještě uvidíme!" Mávne a nasměruje své kroky k odchodu směrem do pokojů.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 12:14 am

Co nadělám? Je to má povinnost. *Pokrčí rameny. * Navíc, já celkově na nic nespěchám. Není třeba,* jemně se pousmál, ale následně se lehce začervenal, když mu došlo, že doopravdy nespěchal a nemá zkušenosti absolutně v ničem, co by se týkalo něčeho, jako je třeba milostný vztah. Myšlenky se mu opět zatoulaly k Viktorovi. Rychle zavrtěl hlavou a pořádně si lokl džusu. Poté přesune svou pozornost na druhou dívku v místnosti a málem se zadusí. */Takže první rytíř, kterého zde potkám, je holka. / Dobrou, *rozloučí se, stále mírně v šoku. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Wed Jun 27, 2018 12:32 am

"Rytíř?" div nedopadne údivem. Hodně ji prekvapilo, že taková drobná dívka má být rytířem. Nevyjde z údivu ani poté co odejde z místnosti. Nestihne jí říct ani dobrou nkc, jak je zaskočena. Chvíli to trvá, než se vzpamatuje pak se s úsměvem podívá na Thedora. "Pil jsi vůbec někdy?" zeptá se jej a napije ze své sklenice džusu. *Fakt je že bych si tam tu vodku přidala! Ale to by se mě chování jemu asi nelíbilo. * řekne si v hlavě a pak dopluje celou sklenici džusu. "Ale pravdou je že se ten džus bez alkoholu pije snadněji." V hlavě si vzpomene na své klubové úlety a to jak jí musela 'kamaradka' držet vlasy, když to párkrát přehnala. *To on asi nezažil. Chm.*

Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 12:37 am

Neměl jsem příležitost, *zabručel a promnul si spánky. *Ty jsi ale asi hotová vymetačka párty, co? *Tiše se zasměje a sobě i jí dolije pití. Margareth džus ještě trochu naředí vodou. *Navíc alkohol zatemňuje mysl. *Přisadí si k tomu. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Wed Jun 27, 2018 12:48 am

To nařčení, že výmetná party ji docela urazí, i když je to pravda. Dojde jí, že by ji to urážet nemělo a tak to alespoň bude naoko hrát. " Há. Tak to pozor..." šťouchne jej do ramena a vezme si džus, co jí dolil. "Díky za džus." pousměje se na něj a dál chce vyvracet jeho přesvědčení. "Nezatemňuje mysl tak docela, někdy spíše díky němu uděláš věci, které bys nikdy sám od sebe neudělal. Chm." řekne mu a pak se nostalgicky podívá bokem. Neřekne však už to, že některých věcí potom spíše litovala.
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 12:52 am

Tak někdy spolu někam zajdeme a já se pak třeba probudím se zelenou hlavou. *Ťukne si s ní a opět se napije. * Jak ses tady jinak seznámila s lidmi? *Zeptá se a trochu si rozepne košili, protože mu je horko. * Nejspíš je jisté, že já jsem to nejlepší, co tě zatím potkalo. *Vypadne z něj dřív, než si to stačí promyslet, ale nelituje, že to řekl. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Wed Jun 27, 2018 1:05 am

"Kdybys moc chtěl i tu zelenou hlavu bys po tý ztracený noci, cos propil měl." zareaguje na jeho poznámku o zelených vlasech a po ťuknutí s ním se napije. Sleduje, jak si rozepnul knoflík u košile a řekne si, že by na tohle malé gesto měla zareagovat svým gestem. Hodí se tedy nohu přes nohu.
"Zase si tolik nevěř drahý Theodore. Je tu ještě jedna malá japonská princezna, která má šanci tě předčit. Heh." chce ho jen poškádlit. Ayame je sice moc milá, ale někdy je až moc sladká a usměvavá. *Nesnim se s ní vydat často. Ta její bezstarost by mě zničila. Tady Theo pod tou rytířskou povahou něco skrývá. Tolik pravidel a slušnosti. Zajímá mě proč? A já to chci zjistit*
"Kde se v tobě bere tolik sebevědomí?" nadvezne významně obočí a podívá se na něj.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 1:14 am

O tom silně pochybuji, *pohodí hlavou a pozvedne povýšeně bradu. *Koutky úst mu ale cukají vzhůru. *To ten pomerančový džus. Nejsem zvyklý na tolik dužiny. *Odvětí, ale zamyslí se. Sebevědomý je jen v málokterých věcech a sebevědomí mu chybí zase i v něčem, co zvládá dobře. Uvědomoval si to, ale nedařilo se mu s tím nijak bojovat. *Ale prozradím ti, že ze všech lidí tě tu mám nejradši. I když tvůj první dojem na mou osobu byl lehce katastrofický. *Řekne upřímně. * Na druhý pohled jsi mě ale ohromila. *Fascinovala jej. Její vzhled, její volnomyšlenkářské postoje a současně i ta vyděšená dívka na vyhlídce. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru