Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klubovna s kulečníkem

+2
Noemi Lavazza
Admin
6 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 1:07 pm

First topic message reminder :

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Klubovdvd
Je líny den? Prší nebo prostě jenom víkend a vy nemáte co dělat? Naštivte tohle jistě zábavné pro Vás místo. V Klubovně najdete kulečník, šipky, velkoplošné televize různé hrací automaty nebo ve skříních také stolní hry a karty. Můžete si zde dát partičku pokeru. Ať zaženete během her žízeň, můžete se obsloužit sami u baru.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Wed Jun 27, 2018 1:28 am

Když chválí její první dojem hodně jí to lichotí, jenže jak řekne to, že ji má ze všech nejraději zakucká se při pití svého džusu. Tohle fakt nečekala. Ani si nepamatuje, kdy jí tohle řekli rodiče a pan to slyší od iks kterého vidí podruhé v životě. Je z toho celkem nesvá a neví, jestli jí je z toho hezky nebo smutno. Rozhodně mu teď nedá odpověď svým obvyklým sebevědomým stylem. Ani se na něj nemůže kouknout, jak ji to vyvedlo z míry. "Ech. No. To je... Opravdu zajímavé usouzení o mě osobě." řekne jen a začne si nervózně prohrávat s konci svých copánků. Dneska je oblečená, jako slušná holka a zvolila tak k tomu hodně dívčí účes, takže si ani nemůže obličej skrýt za vlasy.
" To čím jsem tě tak jako ohromila, hm?"

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 1:35 am

*Po očku sleduje její změnu, neušlo mu, že se teď chová méně sebevědomě. * Nevím. Možná to bude znít hloupě. *Uchechtl se a sklopil pohled k zemi. * Přijde mi... Je blbost, když to říkám, po tak krátké době, co se známe,ale přijdeš mi, že jsi jako já. Jen mnohem odvážnější, " *pronese nakonec tiše a postupně se začne sám děsit toho, co řekl. *Chci říct, že jsi skoro stejně krásná, vtipná a okouzlující jako já. *Nadlehčí to a znovu usrkne ze sklenice.* Nevšímej si mě, říkám hlouposti. Jednoduše jsi mi sympatická. /Proč jsem tohle neřekl rovnou? Sympatická, milá a konec. /
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Wed Jun 27, 2018 1:47 am

Margareth uvažuje zda něco prozradit nebo ne, ale nakonec se rozhodne citové záležitosti ponechat na jindy. *Vzdycky jsem si myslela, že jsem od všech tak odlišná a pak potkám někoho, kdo je jako já. Asi proto mě tak zajímá.* Rozhodne se věnovat se té druhé větě, co řekl. Jako vždy té falešné. Celá Margareth. *Kdyby mě opil asi by to mluvení dopadlo opravdu jinak.*
"No to máš nejspíš pravdu." pousměje se a nadzvedne opět bradu vzhůru. "Jen. Ještě ty zelený vlasy a nejspíš mě trumfneš. Ještě že máme ty hodiny až večer. Už bude skoro druhá hodina ráno. Nejsi unavený?"

Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Wed Jun 27, 2018 1:56 am

*Úlevně si oddechl, když to nijak nekomentovala a jen zareagovala na ten nesmysl, co vyplodila jeho mysl. *No... *Zívl a protáhl se. *Právě jsem úplně poprvé za celou dobu porušil večerku a nejspíš i zbytek noci budu běhat na záchod, protože mám celkem malý močový měchýř. *Úkosem pohlédl na již prázdnou sklenici džusu ale poté se usmál. * Už si půjdu lehnout, ale zítra se můžeme sejít, pokud budeš chtít. *Nechtěl jí říkat, že se sejdou. Přišlo mu to až moc troufalé. * Hezky se vyspi a nevyrabuj zbytek toho baru. Moc dobře vím, kolik tam toho ještě je. *Pozvedl významně obočí. Chvilku tam ještě stál, snad s úmyslem jí třeba jen potřást rukou. Nakonec si však jen prsty pročísl vlasy a s tichým dobrou, se vypravil do svého pokoje. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Wed Jun 27, 2018 2:09 am

Musí se zasmát nad jeho poznámkou o močovém měchýři, ale i bez této informace by mohla v klidu usnout. Ale nemá mu to za zlé. Ona skrývá svou méněcennost za drzost a on za hloupé vtipy. "Tak se měj hezky a dobrou noc. Jasně, že se ještě uvidíme. Přeci chodíme do jedné školy bylo by divné se nepotkat."
Uvidí se s ním zase ráda, ale přiznávat to a domlouvat si schůzky rozhodně nebude. Chvíli poté, co odchází Theodor, seskočí ze své stoličky a odchází do svého pokoje. Klubovnu nechává tak jak je. Skleničky na baru a odsunuté židle. Až při odchodu jí vlastně došlo, že zapomněla i na tu cigaretu, co jsi chtěla dát.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jul 10, 2018 7:58 pm

*Vstoupil do místnosti a rovnou se usadil na barovou stoličku. Pohledem přezkoumával okolí. Nezměnilo se to od doby , co tu byl naposledy. Pohled upřel na dveře, kde čekal, až se objeví ostatní. */Tohle je moje první, něco jako oslava, / *došlo mu a víc se usmál. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Tue Jul 10, 2018 8:01 pm

Přichází do klubovny a v ruce nese krabici a v ní malé překvapení. Přece se tady nebude producírovat po škole s lahví, byť jen malým procentem alkoholu. Sedne si rovnou k baru a položí krabici na pult.
"chceš si otevřít dárek?" pronese k Theodorovi a šibalsky se usmívá.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Tue Jul 10, 2018 8:03 pm

*Vešel do místnosti s napůl úsměvem a stoupl si za bar. Vytáhl si skleničku a nalil si do ní jakousi limonádu. Ze sklinkou v ruce se posadil na barovou židličku, pozorujíc Theodora a dívku.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jul 10, 2018 8:08 pm

Přicupitá do místnosti s úsměvem na tváři. Vy už jste tady? Zeptá se překvapeně, protože si myslela, jak moc je rychlá. Umm, je tu nějaké ticho. Pronese a rozhledne se zda by tu byly nějaké repráky, a překvapivě je hned zahlédne. Dojde k nim a pustí pro začátek úplně náhodnou písničku. Máte nějaké přání? Zeptá se, aby věděla co pustit jako další.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jul 10, 2018 8:11 pm

Co je to? *zeptal se nedůvěřivě Margareth a poté krabici otevřel. * To je... Sodovka? *zkusil si typnout, neboť láhev neměla etiketu. /Alkohol by přeci nedonesla. Je to zakázané. Ale je to Margareth. /* Po zaváhání všem pití nalil a každému podal skleničku. Mírně se pohupoval v rytmu hudby. Jakmile kapalinu ochutnal, tak se trošku zašklebil, ale pil dál. Jistým způsobem mu to chutnalo a je to přeci jen neškodná sodovka, no ne? *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Poppy Tue Jul 10, 2018 8:15 pm

Malá lež neuškodí a stejně je to tak slabé, že to za sodovku považovat může. "Jo to je sodovka. Otevři si ji. Je to speciální dánská sodovka. V Rusku dělají podobnou, ale víc buinkovou." drží si vážnou tvář. Ame vzpomněla si, že má na pokoji ještě něco dobrého. Musí si znovu odbehnout.
"Tohle je celkem dobrý song, Tes. Hned se vrátím." promluví k nim a ještě na chvilku se ztratí z mistnosti.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jul 10, 2018 8:21 pm

Ochotně si od Theodora vzala skleničku. Děkuju. Ať je to to, co si myslím. Nejistě se napila a ochutnala. Já to věděla! Topová sodovka. Mrkne na Margharet připravená hrát její hru a pozdvihne jejím směrem svou skleničku, jako by na ni připíjela. Začíná se mi to líbit.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Tue Jul 10, 2018 8:22 pm

/Tohle už jsem nepil dost dlouho./ *Trošku si usrkne ze skleničky a poté stočí pohled k Therese.* Nic speciálního jako přání nemám. Já poslouchám klasiku a to se moc na takovou party nehodí.* Ušklíbne se na dívku lehce.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jul 10, 2018 8:26 pm

*Bez problémů vyprázdnil pár loky svou skleničku a poté mávl Margareth. */Snad se brzy vrátí. / Zahrajeme si teď ten kulečník? *otočil se na zbylé dva a začal se cítit lehce provinile kvůli Viktorovi. */Nenutil jsem jej ne? / *Dolil si sodovku, protože mu doopravdy zachutnala. *Nebo nějaké jiné návrhy? *sedl si vedle Viktora. Celková pozice organizátora mu nebyla moc příjemná, ale co mu zbývalo. * Děkuju, že jsi sem šel, *pošeptal Viktorovi do ucha a poté se zase usmál.
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jul 10, 2018 8:29 pm

Když nikdo nemá přání pokrčí rameny.Co říkáte na Biebra? Zeptá se, protože si sama myslí, že některé jeho písničky by se mohli hodit, ale zároveň ví, že ne každý je fanouškem jeho hudby. Theo, já bych si s tebou zahrála moc ráda, ale bohužel jsem ho nikdy nehrála. Řekne s lítostí v hlase a vzpomene si, jak vždy sledovala ostatní při hře.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Tue Jul 10, 2018 8:39 pm

Za to mi děkovat nemusíš. /Stejně jsem to udělal jen kvůli tobě./ *Pousměje se nad myšlenkou a usrkne si ze skleničky.* Já bych si klidně zahrál. *Řekne poté.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jul 10, 2018 8:44 pm

*Nadšeně se usměje. * Tebe to naučím, uvidíš, je to jednoduché, ještě jednodušší než příprava pudinku, takže doufejme, že na to přijdeš, * usmál se potutelně na Teresu. */Což mi připomíná, že jsem jej stále ještě nesnědl. /A s tebou si to rozdám, * otočil se na Viktora a následně se zarazil. * Jako, jako v.. kulečníku,* začal koktat, když chvilku zauvažoval nad tím, co to vlastně řekl. Rychle se odvrátil, a rozešel se pro tága, div mu z uší nestoupala pára. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Teresa Montgomery Tue Jul 10, 2018 8:50 pm

Tak to nejsem na to teda zvědavá. Zasměje se na Theodora a jde pomalým krokem směrem ke kulečníku. Chvíli poslouchá, jak se spolu ti dva baví a když vidí, jak Theo začal koktat neudrží se a musí se zasmát, aby to ale nebylo tak viditelné, radši si přikryje pusu rukou. Ještě by se na mě naštval.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Tue Jul 10, 2018 8:54 pm

*Neudržel se a trochu se zasmál, nechtěl ale ranit chalpcovy city, tudíž se po chvíli ztišil.* Tebe porazím, jenom mrknutím oka. *Řekl mu, zatímco si chystal tágo.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jul 10, 2018 9:04 pm

* Na uklidnění se opět pořádně napil a přikryl si pusu. */Moc bublinek. / To chci vidět, *usmál se a nachystal koule. * Víš aspoň o co tam jde? *zeptal se pro jistotu Teresy. * Začneš. Takže stoupni si sem a takhle chytíš tágo. * Pomohl jí si správně stoupnout a poté společně s ní pohnul tágem. Celou dobu cítil její voňavku a její vlasy jej lechtaly na krku. Dál Terese pomáhal a když přišla řada na Viktora tak se na něj obrátil s rozverným úsměvem. * Mám ti taky pomoct? *Cítil se dobře, ale začala jej trošku bolet hlava a současně už v sobě měl asi další dvě a půl skleničky. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Klubovna s kulečníkem - Stránka 2 Empty Re: Klubovna s kulečníkem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru