Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromé lázně

3 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Soukromé lázně Empty Soukromé lázně

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 2:01 pm

Soukromé lázně Lzn
Jedno z nejutajovanějších míst v paláci jsou Soukromé lázně. Ví o nich jen královská rodina a několik zaměstnanců či studentů. Nacházejí se v podzemí nad katakombami, ale vchod je v jedné chodbě v přízemí. Pokud se Vám poštěstí a zavítáte sem někdy, dostane se Vám přímo královského zacházení. Není to místo, na které jen tak náhodou narazíte.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 9:07 pm

hledala toto místo cíleně. Chtěla prozkoumat všechna místa v budově. Na sobě měla lehké šaty a věneček na hlavě. Broukala si nějakou melodii a když je konečeně našla.. nestačila se divit
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 9:14 pm

*Jakmile zaslechl štěbetání o soukromých lázních, byl odhodlán je za každou cenu najít. Nejlépe v dámském doprovodu, který mu ale bohužel úplně nevyšel, neboť lázně objevil zcela náhodou bloumáním po akademii.* /Vida, vida./ *V tichém údivu prochází onou tajemnou místností, až zahlédne blonďatou hřívu.* /Přeci jen mi ta společnost vyjde./ Ahojda!
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 9:19 pm

lekne se když zaslechne nějaký hlas A..a..ahoj? nikdy ho neviděla.Co když je to učitel? Nah.. na něj je moc mladý. Zasměje se taky jsi je hledal?
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 9:26 pm

*Zvědavě přistoupí blíž a ramenem se opře o jeden ze zdobených sloupů.* Samozřejmě. Podle toho, co jsem slyšel, by mi zde měli splnit každé přání. *Šibalsky pozvedne koutky úst.* /Princezna? Komorná? Ententýky dva špalíky./ Jsem Efron, mimochodem.
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 9:29 pm

zasměje se a sklopí hlavu. pak se na něj podívá myslím že si to pleteš se studnou přání milý Efrone. chytne se sloupu a zatočí se kolem dokola. Pak se rozhlídne kolem místnosti Já jsem Victoria. Ale klidně mi říkej Vici. princ? Komorník? Rytíř?
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 9:36 pm

Jejda, tak to asi velký čokoládový dort nedostanu. *Sebere ze země jeden z mnoha okvětních lístků a promne jej mezi prsty, čímž uvolní závan opojné vůně.* /Proč jsou po celém tomhle místě kytky?/ *Elegantně zadrží kýchnutí* Co sem přivádí tebe, Vici? Koupání za měsíčku?
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 9:41 pm

drží se aby se nezasmála a zahraje si na drzou dívku. Sebere mu ten okvětní lístek a zasměje se Možná jsem tu čekala na někoho kdo by mi dělal společnost. Ovšem jak vidím, asi bud čekat do nekonečna mrkne na něj a pak se opře o sloupek. Tohle jí nejde.. Neumí být drzá
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 9:46 pm

*S úsměvem nadzvedne jedno obočí a loudavým, až líným krokem začne obcházet onen sloupek se zlodějkou lístků.* Jaká smůla, já zase čekám na ten dort, takže bychom si mohli to čekání ukrátit spolu. *Bleskově ukořistí její věneček, sám si jej nasadí na hlavu a s napodobeninou tance odhopsá dál.*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 9:52 pm

myslím že dort dostaneš v kuchyni když hezky poprosíš. Ale musíš prosit, tvoje kukadla by ti moc nepomohli vsadím se že při jiné situaci by oba byli zdvořilý a on by jí oslovoval 'vaše výsosti' ale teď? vrať mi můj věneček! jde z aním s lehce překvapeným výrazem to je můj věneček
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 10:00 pm

Nejsem si jistý, jestli moje kukadla dokážou takovou zdrcující zprávu překonat. *Utře si neviditelnou slzu.* Upřímně myslím, že mně sluší mnohem víc. *S ještě protáhlejším úsměvem jej posune do lepší polohy.*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 10:03 pm

zastaví se myslíš? Já bych řekla že dívkám sluší víc. Navíc.. Věneček se krade těm které si chceš vzít.. někde na vesnici a v minulém století to tak opravdu bylo. A nebo si ho nech. Upletu si nový usměje se a tanečním krokem ho obejde
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 10:14 pm

Hm, tenhle mi zrovna neladí k očím. Vážně? Znám tedy lepší způsoby, jak někoho požádat o ruku. /Krást věnečky, zajímavé./ *Opře se o blízkou fontánku a mezi prsty začne převracet minci, kterou vytáhl z kapsy.* Takže přes zimu měli Romeové prostě smolíka? /Nebo je pletli z nějakých větviček?/
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 10:32 pm

popravdě nevím.. pokrčí rameny a zasměje se tak co jsi? chrabrý a oddaný rytíř? moje slabost nebo snad milý komorník? při tom hádání ho obchází a nebo snad jeho výsost princ?
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 10:39 pm

*Pobaveně naslouchá, přičemž již skoro automaticky nechá minci zmizet ze své ruky a následně ji opět s cinknutím přičaruje do dlaně.* Co si myslíš ty? /To jsem zvědavý./
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 10:44 pm

sleduje pohyb mince a při jeho otázce se zamyslí myslím že kdybys byl rytíř tak máš vychování, kdybys byl komorník tak se tak nenaparuješ.. co se týká postoje, takže jsi princ. Jsi bledý, ale ne moc, vlastně jsi ze severních států.. Anglie to není ach jak překvapivé! obchází si ho a sleduje nechám se podat. Nevím.. založí ruce za záda a nakloní hlavu na stranu a skousne si ret
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 10:56 pm

*Zasměje se.* Islandské princátko, tvůj popis celkem sedí. *Vysekne pobavenou poklonu.* Takže jsem na řadě? Když už jsi tak přihrála Anglii, pravděpodobně budeš odsud. Dle mého názoru máš na komornou moc vypiplané vychování a chůzi, celkem tedy i povahu. *Lehce nakloní hlavu ke straně.* Takové pozorovací schopnosti? A navíc tvůj výraz, když jsem si dovolil ukrást věnec. *Pokrčí rameny a pár kroků se přiblíží.* A rytířka? Možná tak ve vílím království.
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 11:00 pm

páni zase víla.. přestanu ty věnce nosit! tvé pozorovací schopnosti jsou též výborné islandské princátko.. vykouzlí přímo ukázkovou úklonu Já jsem korunní princezna Anglie. zasměje se. skoro soused a ani ho neznám.. když se přiblíží jen zvedne hlavu výš.. je to celkem vtipné s jejími 160 centimetry. Ale kouká mu do očí Pak mě tedy moc těší vaše výsosti
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Efron Burke Fri Jul 06, 2018 11:10 pm

Potěšení na mé straně, slečno vílo. *Vrátí věnec původní majitelce zadržujíc smích, neboť jejich výškový rozdíl je v tuto chvíli víc než očividný.* /V Anglii jsem nikdy nebyl, není divu, že ji ani od pohledu neznám./ Anglie, hm. Tam si potrpíte na čajové dýchánky, že?
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 06, 2018 11:14 pm

nejsem víla. To že nosím věnce neznamená že jsem víla. Na vílu nemám chování a ani jsem s nikým netančila. pokrčí rameny a věneček si upraví to se o nás říká? čajové dýchánky? Ve skutečnosti si potrpíme na kávu.. kromě královské rodiny.. my ano na čaj.. Nevěděla jsem že na Islandu mají pěkného prince.. usmívá se
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Soukromé lázně Empty Re: Soukromé lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru