Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký taneční sál

+5
Kai Dorothea Sætre
Lydie Westwood
Lien Noach Clayes
Teresa Montgomery
Admin
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Velký taneční sál

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 2:08 pm

First topic message reminder :

Velký taneční sál - Stránka 3 Velksl
Tradičním místem, kde se nejčastěji konají plesy a probíhají Lekce tance, je Velký sál s protiskluzovou podlahou. Jedná se také o největší místnost v hradě. Malebnou architekturu doplňují honosné lustry se svíčkami. Z Velkého sálu se můžete dostat přímo na jeden z balkónů a odtud do zahrad, pokud se budete chtít nadýchat čerstvého vzduchu.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Luisa Lavazza Fri Jun 22, 2018 8:17 pm

*Když dotančí s Oliverem tak ji vymění jako levnou botu.* To si s tebou ještě vyřídím. *Zamračí se na něj a dojde zpět do hloučku. Teda zpět k Teres a nějakému klukovi.* Ahoj, můžu vás vyrušit. Ten mamlas mi pošlapal boty a ještě mě vyměnil. No mám já to zapotřebí? *Zasměje se a upraví si škrabošku. Trošku si protáhne nohy a ze stolu vezme další šampaňské.*
Luisa Lavazza
Luisa Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 10. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Oliver Larsen Fri Jun 22, 2018 8:20 pm

/No to si nemyslím, ale třeba být tvůj komorník by šlo ne?/ zasmál jsem se. /Lu tu určitě někde bude, ta se neztratí./
Oliver Larsen
Oliver Larsen

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 16. 06. 18
Age : 22
Location : Dánsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jun 22, 2018 8:23 pm

Chtěl bys být můj komornik? To je velká úloha zasmeje se a pak ho chytne za ruku a snad násilím ho donutí aby se otočil kolem své osy no jen tanci. Jsme na plese. Ale stejně si myslím ze bys ji mel najít. Je to velice nevhodné opustit svůj doprovod
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Oliver Larsen Fri Jun 22, 2018 8:24 pm

/Ale tak jeden tanec by jsme si mohli zatančit./ usměje se a ukloní se Victorii a podá jí ruku.
Oliver Larsen
Oliver Larsen

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 16. 06. 18
Age : 22
Location : Dánsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Fri Jun 22, 2018 8:25 pm

Řekneme ze jsem se na ples těšil, takže možná o troskulepe než ty * Zahubí se na ni.* Děkuji*Podekuje ji, když mu poví ze mu maska sluší. Taky mu trvalo než se pro ni rozhodl.* Chceš si jít zatancit? *zeptá se i presto, že to jako otázka neměla znít. Natáhne k ni ruku, aby si ji mohl odvést na parket. Tanec miloval, už odmalička se učil každý krok jakéhokoliv typu. Na tváří mu hraje úsměv i když očima se na ni diva smutné, ze odmítnutí nezvládne.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Kai Dorothea Sætre Fri Jun 22, 2018 8:26 pm

Dobre. Prikývne teda a dopraje si ďalší glg zo svojho pohára. Počú otázku od El a chvíľu je ticho, aby si premyslela odpoveď, pri ktorej by neľutovala to čo vypustí z pusy.* Nebudem ti klamať. Ako princezná som zvyknutá na určitý luxus. Ale mám šťastie, že do mojej výchovy zasiahol aj otec, inak by to so mnou pri takýchto veciach dopadlo zle. Ako princezná som musela pretrpieť niekoľko večierkov organizované drahou matkou. A to bola katastrofa. Preto som sa musela veľmi premáhať, aby som sem šla. Ale, tak prečo nie. Preto som čakala katastrofu. *Odpovie jej na otázku.* /Nevyzerá, že by bola nadšená z tohto rozhovoru./
Kai Dorothea Sætre
Kai Dorothea Sætre

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Nórsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jun 22, 2018 8:29 pm

naprimi se a ukloni se mu rada sire velice ráda. chytne se ho do taneční pozice... A začne prvním krokem. Je zvykla vest. Vyrůstala spis jako chlapec než jako děvče. Scott ji naučil víc než kdy cokoliv
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jun 22, 2018 8:30 pm

Jak ty prosimtě můžeš vědět, jak moc jsem se sem těšila? zasměje se. Cože? Já a tančit? lehce se zarazí, když padne tato otázka. Proč ne? zareaguje co nejrychleji a položí mu svou ruku na tu jeho, když v tom za nimi přijde Luisa.
Nejsem já dnes nějaká populární? A já myslela, jak jste si krásně zatančili. Ale neříkej, že jsem ho předem nevarovala. zasměje se na Luisu a vzpomene si na jejich předešlý rozhovor. Omluvila bys nás na chviličku? daruje jí omluvný úsměv a vyrazí s Lienem na parket.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Elizabeth Henstridge Fri Jun 22, 2018 8:33 pm

/Je princezná, mohla som čakať, že bude svojim spôsobom rozmaznaná./ Tak teraz som sa trochu stratila. Tvoja mama organizovala také typické princeznovské večierky, ktoré boli katastrofou a otec...? Alebo to bolo úplne inak? *Musí sa krátko pobavene zasmiať v podstate sama nad sebou ale naozaj to z jej vysvetlenia nechápala. Čo sa jej zdalo ako katastrofa a čo jej otec?*
Elizabeth Henstridge
Elizabeth Henstridge

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 06. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Oliver Larsen Fri Jun 22, 2018 8:35 pm

Trochu jsem se divil, že mě Vicki vedla ale nechal jsem to tak. /Tančíš skvěle./ . usmál jsem se a převzal jsem vedení. /Takhle to je už lepší ne?/ Podíval jsem se na Vicki.
Oliver Larsen
Oliver Larsen

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 16. 06. 18
Age : 22
Location : Dánsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Luisa Lavazza Fri Jun 22, 2018 8:37 pm

No je potřeba ho pár věcí ještě naučit. *Zasměje se a podívá se na chlapíka vedle ní a jen se na Teres laškovně podívá.* No jen běžte vy dva, já to tady zvládnu. *Zasměje se a najednou ucítí na svém stehně vibraci od mobilu. Dopije skleničku a rychlejším krokem vyjde ze sálu aby si mohla zavolat.*
Luisa Lavazza
Luisa Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 10. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Fri Jun 22, 2018 8:43 pm

*Usmeje se od ucha k uchu když jeho pozvání přijme. Po cestě je zastaví jedna dívka. Jen je nechá si popovídat. Nijak mu to nevadí. Na dívku se usmeje, ale nemá čas se představit, když už ji opusti.* Tíha, tady je někdo znamy *S nazvednutym obočím se podívá na Teres. Když dojdou na parket, chytne ji tak jak se sluší a vice si ji přitáhne k sobě.* Vim, ze jsem ti to neřekl tam, ale vypadas úžasné *Zaseptaji do ucha, když začnou tančit.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Kai Dorothea Sætre Fri Jun 22, 2018 8:46 pm

*Už dopitý pohár položí na stôl vedľa seba k ostatným pohárom a ruky si spojí pred seba.* Presne. Matka sa v tom extrémne vyžívala. Neznášala som ich. Ľudí, ktorích pozvala, boli otrasní. Tvárili sa ako najväčší priatelia na svete, ale keď si ich pomoc skutočne potrebovala, neexistovala si pre nich. *Povie jej s typickou dávkou pohŕdania, ktorú ma vyhradenú iba pre matku alebo rozhovoroch o nej.* Nuž a otec... Ten je poklad. Keby sa o mňa nezačal starať, no, asi by som ti pri tom našom prvom stretnutí pekne vyčistila žalúdok. *Zasmeje sa pri spomienke na otca.* Je mi jasné, že sa niekedy správam ako nafrnená princeznička, ale pracuje sa na tom. A čo ty? Čo je zaujímavé na tebe? *Dopovie a otočí sa na ňu s otázkou.*
Kai Dorothea Sætre
Kai Dorothea Sætre

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Nórsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jun 22, 2018 8:53 pm

Já a známá? Dobrý vtip. Taky se divím, s kolika lidmi jsem tu dnes už mluvila. Přizná se lehce zmateně, protože nečekala, že by si jí tady dnes vůbec někdo všiml. Děkuji.lehce se začervená a užívá si každou vteřinu jejich tance, protože tanec dříve milovala. Kolikátý je to dnes tvůj tanec? zeptá se poměrně překvapeně nad tím, jak dobře tančí. Doufám, že v těch nebezpečných botách, nejsem úplné dřevo.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Elizabeth Henstridge Fri Jun 22, 2018 8:54 pm

*Popri jej rozprávaní len ťažko odoláva poháriku šampanskému, no nakoniec sa silou mocou premôže a nedá si ho, lebo si spomenie na poslednú skúsenosť keď sa opila na večierku ich rodinnej firmy. Sem tam prikývne, aby vedela, že ju počúva a už sa jej úplne nezdá ako až taký zlý spoločník.* No si princezná, tak sa od teba nebude očakávať, že sa budeš správať ako normálny ľudia. /A že by bola nebodaj skromná a podobné veci../ Žijem už len s otcom. Mama mi zomrela keď som mala šesť, tak si na ňu vôbec nepamätám. Jedine také krátke útržky alebo som si potom niečo poskladala z rozprávania bratov alebo otca. *Povie a pri rozprávaní dá chvíľku pauzu.* Mám psa Arthura, buldočka. Jedno obdobie som do otca stále hústila, aby sme to plemeno niekde chovali. *Pousmeje sa na spomienku na to.* Ale inak neviem. Prídem si taká moc obyčajná. *Pokrčí ramenami.*
Elizabeth Henstridge
Elizabeth Henstridge

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 06. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jun 22, 2018 8:56 pm

lehce se zacervena. nevím... Je to zvláštní. Rada bych kdybych mohla vest. a opravdu převezme vedeni
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Oliver Larsen Fri Jun 22, 2018 9:03 pm

Nechal jsem Vicki aby vedla. /Přece nebudu budoucí královně odporovat./ zasmál jsem se. Když jsme dotančili zeptal jsem se jí /Nepůjdeš se projít ven?/
Oliver Larsen
Oliver Larsen

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 16. 06. 18
Age : 22
Location : Dánsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Kai Dorothea Sætre Fri Jun 22, 2018 9:04 pm

*Keď sa El pustí do rozprávania, pozorne ju počúva.* Pff! Nikto nie je obyčajný! *Vyvráti jej poslednú vetu.* Dobre sa mi s tebou rozpráva, ale už pôjdem. Ďakujem za príjemný rozhovor. Pekný zvyšok večera El. *Pozdraví ju a odklopká späť do svojej izby.*
Kai Dorothea Sætre
Kai Dorothea Sætre

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Nórsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Fri Jun 22, 2018 9:06 pm

*Na jeho tváří se objeví jemný úsměv i kvuli tomu ze se malinko zacervenala. Čím dal víc, si nebyl jistý slovy co mu včera Larissa řekla.* No tohle je můj dnesni první tanec. Takze si ma premiéra. Ani ma vlastni sestra me nepozvala k tanci *Zakrouti nad tím pobavene hlavou a odvádí Teres k jedné z otoček. Když se váží zpátky k němu, prvně ji da pramen vlasu za ucho a pak ji chytne zase tak jako předtím.*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jun 22, 2018 9:07 pm

A nebude te schanet tvá společnice? trochu si rypne a ale místo aby se do něj zavesila tak mu skočí na záda. No když už ostuda tak poradna rada bych se prošla. Vedte me můj drahy
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru