Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký taneční sál

+5
Kai Dorothea Sætre
Lydie Westwood
Lien Noach Clayes
Teresa Montgomery
Admin
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Velký taneční sál

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 2:08 pm

First topic message reminder :

Velký taneční sál - Stránka 4 Velksl
Tradičním místem, kde se nejčastěji konají plesy a probíhají Lekce tance, je Velký sál s protiskluzovou podlahou. Jedná se také o největší místnost v hradě. Malebnou architekturu doplňují honosné lustry se svíčkami. Z Velkého sálu se můžete dostat přímo na jeden z balkónů a odtud do zahrad, pokud se budete chtít nadýchat čerstvého vzduchu.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Oliver Larsen Fri Jun 22, 2018 9:12 pm

/Myslím, že ne viděl jsem jí jak odcházela s telefonem u ucha./ odpověděl jsem jí. Chytil jsem jí. /Jak se přejete Vaše královská výsosti./ A odešel jsem s Vicki na zádech ze sálu. Mířil jsem do zahrady.
Oliver Larsen
Oliver Larsen

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 16. 06. 18
Age : 22
Location : Dánsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Elizabeth Henstridge Fri Jun 22, 2018 9:12 pm

*Rozlúči sa s Kai a potom ešte chvíľu zostáva. Po chvíli ale usúdi, že už tu nemá čo robiť a tak sa bez rozlúčenia s ostatnými poberie preč do svojej izby.*
Elizabeth Henstridge
Elizabeth Henstridge

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 06. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jun 22, 2018 9:12 pm

To by chtělo potlesk. Je mi ctí být tvou dnešní premiérou. pronese hrdě. Kde je vlastně tvá sestra? Ještě jsem jí dnes neviděla. Docela by mě zajímalo, jak dnes vypadá. zeptá se a lehce se porozhlédne, zda by jí někde nezahlédla. Když jí nikde nevidí, vrátí svou pozornost zpátky k tanci a snaží se zůstat pevně na nohou, ačkoliv by nyní mnohem raději byla bosá.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Fri Jun 22, 2018 9:23 pm

Vlastně ani netušim. Zmizela mi hned co jsme došli *Také se porozhledne po sále, jestli neuvidí někde modrou kouli.* Když uvidí s modrého člověka a nebudu to já, tak to bude ona *Zasmeje se a když skončí písnička, přestane tančit. Odvede Teres z parketu a tam se ji ukloni* Děkuji za tenec, tanci a opravdu výborné*Usmeje se a než odejede ještě ji políbí ji lehce na tvar* Děkuji, ale musím nachcilku zmizet *Zamava ji a odchází ze salu*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jun 22, 2018 9:30 pm

Nechápu, proč by někdo hned odcházel. Například já jsem samotu vyřešila u stolu s jídlem. Vy jste se sladili? zeptá se překvapeně a snaží se skrýt fakt, že ji to trochu pobavilo. Já také děkuji. usměje se, když dotační. Myslím, že to ty jsi mě tak dobře vedl. Jinak, bych to rozhodně nezvládla. přizná vděčně. Jeho polibek na konec jí přivedl do rozpaků ale odešel dříve, než stačila cokoliv říci a tak tam chvíli zůstala jen stát a dívala se, jak odchází.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Teresa Montgomery Fri Jun 22, 2018 10:08 pm

Na chvíli zajde ke stolu s vínem, kde si párkrát usrkne a poté si uvědomí, jak moc jí z jejích bot bolí nohy. Rozhodne se proto raději odejít. Vyjde ze sálu a hned za dveřmi si okamžitě sundá boty. Vezme si je do ruky co nejrychleji, potichu jako myška odcupitá do svého pokoje.
Teresa Montgomery
Teresa Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 223
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Velký taneční sál - Stránka 4 Empty Re: Velký taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru