Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Červená učebna

+11
Adelain Claeys
Sofia Julia Plisetsky
Lien Noach Clayes
Kai Dorothea Sætre
Theodor Hirsch
Ayame Ackerman
Noemi Lavazza
Viktor Maxim Plisetsky
Jordan Bryant
Elizabeth Henstridge
Admin
15 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Červená učebna

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 6:08 pm

First topic message reminder :

Červená učebna - Stránka 3 Ervenuebna
Červená učebna je pouze učebna pro případy náhradní výuky či suplování nebo prostě jistých lekcí, kdy žáci mývají lekce pravidelně jinde než ve třídách. Učebna dostala svůj název kvůli zbarvení židlí, jinak je laděna do bílé barvy a světlého, leštěného nábytku. Žáci se zde můžou usadit do lavicí v kruhu po šesti, často je však nervózňuje tikot hodin.

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Lien Noach Clayes Tue Jun 26, 2018 9:10 pm

*Poslouchá všechny otázky a odpovědi a sem tam si něco zapíše, třeba kudy se jde do stájí. Když hodina skončí, rozhodne se jít ještě projít a utéct tak svoji sestře. Zvedne se ze židle zamává Teres* Nashledanou *Rozloučí se a odchází pryč,*
Lien Noach Clayes
Lien Noach Clayes

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Kai Dorothea Sætre Tue Jun 26, 2018 9:10 pm

*Počúva učiteľovo rozprávanie, a keďže sa nemá čo opýtať, je väčšinou času ticho. Na konic hodiny si zbalí všetky veci do tašky a prehodí si ju cez plece.* S tým pravdaže počítam. Ahoj. Do videnia. *Pozdraví El aj učiteľa a vyjde z tiedy.*
Kai Dorothea Sætre
Kai Dorothea Sætre

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Nórsko

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jun 26, 2018 9:11 pm

To je úžasné, nemůžu se dočkat, až se na ně budu moci podívat. *Nechá se unést emocemi a poté už jen poslouchá, co dalšího profesor vypráví. Osobně se mu líbí jeho charisma i chování. Zatím se celkově nesetkal na škole s nikým, kdo by mu přímo vadil. Když profesor ukončil hodinu, tak se pomalu zvedl ze židle, odevzdal dotazník a věnoval Viktorovi opět malý úsměv, poté se naklonil k Margareth. * Nechceš zajít třeba do klubovny? *navrhne. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Viktor Maxim Plisetsky Tue Jun 26, 2018 9:13 pm

*Pokýval učiteli a začal si balit věci.* Zase někdy. *Kývl na Theodora.* A pořád ti nevěřím že jsi se nečervenal. *Řekne potichu tak aby to slyšel jen chlapec a usměje se na něj těsně předtím, než vyjde ven.*
Viktor Maxim Plisetsky
Viktor Maxim Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 295
Join date : 18. 06. 18
Age : 21
Location : Kazachstán

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Sofia Julia Plisetsky Tue Jun 26, 2018 9:15 pm

*Sbalila si své věci a dohnala svého bratra. Ze smíchem se mu zavěsila na rameno a společně s ním vyšla ven.*
Sofia Julia Plisetsky
Sofia Julia Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Poppy Tue Jun 26, 2018 9:19 pm

Nečekala, že by na ní Theo promluvil. Spíše si všímala toho, že mu něco říká onen chlapec, co seděl na zeměpisu vědmě ní. Vytrhlo ji to z přemýšlení, co on tak asi Theodorovi říkal. Za třepe s hlavou, aby se probrala. "Uhm. Jo... Teda. Co tam?" zeptá se arogantně a s nakrcenym nosem. Chtěla se spíše schovat za nějaký keř v zahradách, ale tak ji napadlo, že by se trochu prededla před Theodorem. *Zmenim trošku postoj. Třeba je v klubovně pusto a prázdno.*
"Teda... Jo. Jasně že půjdu. Dáme si džus?" zeptá se s úsměvem a nakloní hlavu na stranu přičemž si chytne jeden ze svých copů.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Adelain Claeys Tue Jun 26, 2018 9:19 pm

*Když je konec hodiny, chce si promluvit s bratrem, ale když ji zmizí dřív než n něj promluví jen nafoukne tvářičky a zase je splaskne.* Nashledanou. *Rozloučí se a odchází do pokoje.*
Adelain Claeys
Adelain Claeys

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 06. 18
Age : 22
Location : Nizozemsko

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Noemi Lavazza Tue Jun 26, 2018 9:22 pm

Když začnou všichni odcházet, zvedne se také. Kývne profesorovi na pozdrav a odejde z učebny někam pryč.
Noemi Lavazza
Noemi Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29. 05. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Theodor Hirsch Tue Jun 26, 2018 9:23 pm

*Nad Viktorovými slovy se mu opět jako na potvoru vehnala do tváří červeň. Prostě tomu nešlo zabránit. Pomalu ale jistě za tohle začal své tělo nenávidět a současně i Viktora, protože mu to způsoboval. * Ale ne, *hlesl spíš sám pro sebe. Poté sebou škubl a mírně se zakoktal. *Jo. Jo. Dáme si pití. A něco si zahrajeme. *Pousměje se chabě na Margareth a opět se snaží najít ztracenou rovnováhu. Nakonec se pomalu rozejde s rozloučením směřovaným k učiteli do klubovny. *
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Poppy Tue Jun 26, 2018 9:25 pm

Zvedne se ze své židle a odchází za Theodorem do klubovny. Hry hrát moc nechce a hezké povídání si ujít nenechá. Hlavně když to povídání bude o ní. *Hlavne nemluv pořád... * upozorní sebe samu v hlavě.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Lydie Westwood Wed Jun 27, 2018 8:04 pm

*Musela přiznat, že byla trochu nervozní ze své první hodiny, takže nebylo ani divu, že přišla o několik minut dřív. Na sobě měla jednoduchou černou sukni se zlatým krajkovaným spodkem. Vršek, měla černý s krajkovanými rukávy a tričko měla zastrčené v sukni. Na stole měla položené desky.* Ach bože, hlavně ať je to v klidu. *Několikrát si zkontroluje jestli má všechno a sedne si ke stolu a začne něco vypisovat.*
Lydie Westwood
Lydie Westwood

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 02. 06. 18
Age : 31
Location : Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 8:26 pm

*S notnou dávkou snahy najdu další učebnu. A tentokrát jsem první! Skoro- už zde stojí krásná dáma.* "Dobý den, pani učitelko." *Mile jsem se na ni usmál a namířil si to hezky do první lavice kde jsem se usadil a odkud jsem z ní nespustil oči. Jooo... tak tuhle hodinu asi budu mít radši než Etiku..*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Lydie Westwood Wed Jun 27, 2018 8:32 pm

*Podívá se na hodinky, které visí nad dveřmi a tiše si povzdychne, čekala, že se objeví aspon někdo. Už to chtěla vzdát a tak se rozhodla, že dodělá ještě jeden papír, když někdo vejde do učebny. Zvedne hlavu od papíru a podívá se na prvního příchozího.* Ahoj, *Pozdraví, bylo pěkné slyšet to oslovení, ale ona se pak cítila hrozně staře.* Počkáme ještě chvilku a možná tu budeš dneska jenom ty, tak si zatím připrav něco o sobě. *Promluví na klučinu a venuje mu usměv.*
Lydie Westwood
Lydie Westwood

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 02. 06. 18
Age : 31
Location : Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 8:37 pm

*O sobě? Sám? Moje myšlenky se rozeběhly snad všemi špatnými směry když na mne ta bohyně.. UČITELKA, hlupáku, učitelka!!! promluvila. Lehce připitomněle jsem se usmál, ale pak jsem lehce zavrtěl hlavou- spíše pohodil neposlušnými vlasy a nasadil vyrovnanější úsměv.* "Jak si přejete, pani učitelko." *Pokývnul jsem hlavou a začal si připravovat představení.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Lydie Westwood Wed Jun 27, 2018 8:43 pm

*Když znovu její oči pohlédly na hodiny, povzdychla si.* Tak jo, nesmíš si to tak brát, příště jich přijde víc. *Pousměje se spíše sama pro sebe a najdou lehce tleskne.* Takže, jmenuji se Lydie Westwood a jak už je to zřejmé, učím styling a frizuru. Hodiny budou spíše praktické a nebo když bude teoretická tak se stejně bude odehrávat v krejčovně nebo maskérně. * Představí se a následně popíše to nejdůležitější. Stejně ví, že na něco přitom zapomněla a doufá, že si vzpomene na konci.* Tak a teď ty. Jméno, odkud pocházíš a něco o sobě. *Pobídne jej s usměvem na tváři.*
Lydie Westwood
Lydie Westwood

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 02. 06. 18
Age : 31
Location : Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 8:48 pm

*Rychle jsem si vytáhl další kousek papíru a zapsal si vše co řekla. Pak jsem se usmál a pero položil.* "Já se jmenuji Jack Daniel Cheval, jsem z Kanady, z Québecu, mezi mé zájmy patří především body-building, ale také botanika a další a.." *Trochu jsem se snad i začervenal, než jsem si odkašlal.* "... a ode dneška také styling a frizůra." *Prohlásil jsem a vzhlížel k ní jako štěně.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Lydie Westwood Wed Jun 27, 2018 8:58 pm

*Hned jak vyslovil svoje jméno, už si ho psala do papíru, ne že by jsi jméno nezapamatovala, to právě naopak. Udělala to proto, aby měla přehled, kdo tady byl a komu může dá ty body.* No co, tady se dostávají za všechno. *Pomyslí si, když ji dojde, že by neměla být tak hodná.* Tak to máš velice zajimavé koníčky. No a uvidíme, jestli to budeš říkat i po dalších hodinách. *Zasměje se a ještě si k němu něco dopíše.* Zajímá tě ještě něco? *Zeptá se ze zájmem.* Potom máte divadlo, že? Budeš chodit tam nebo na malování? *Slyšela něco o tom, že se budou studenti rozdělovat*
Lydie Westwood
Lydie Westwood

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 02. 06. 18
Age : 31
Location : Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 9:04 pm

*Při jejím komentáři jsem nemohl než se zasmát.* "Třeba vás ještě překvapím." *Mrknu na ni a pak pokývnu hlavou. Jestli je nějaký pan Westwood. BLBE!! je to UČITELKA!* "Řekla jste že hodiny budou spíše praktické, co bychom na příklad mohli ve vašich hodinách dělat?" *Zeptám se a stále hledím do jejich očí.* "Oh, divadlo? Nooo...." *Prohrábnu si vlasy a nervózně se zasměji.* "...tak to si nejsem jistý. Nejsíš půjdu a když mě vyhodí..." *Pokrčím rameny.* "Že bych se vrátil sem?" *Zeptám se opatrně.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Lydie Westwood Wed Jun 27, 2018 9:15 pm

Třeba, věřím ti. *Pousměje se a s nádechem pokračuje v mluvení.* Prvně mi ukážete svoje dovednosti, jak umíte s šicím strojem, jaký máte cit k barvám a k oblečení *Vyjmenuje několik málo věcí, něco už má přichystané a celkem se i těší.* Tak to ti držím palce, ať ti vyjde. *Její pohled sklouzne k hodinám a když si všimne, že už má končit, zvedne se ze židle.* Tak jo, máš konec, kdyby jsi cokoliv potřeboval budu ve svém kabinetu než tady, stejně to je provizorní učebna. *Usměje se na něj a ještě se s ním rozloučí než si vezme všechny věci a odejde.*
Lydie Westwood
Lydie Westwood

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 02. 06. 18
Age : 31
Location : Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Jack Daniel Cheval Wed Jun 27, 2018 9:21 pm

"S šicím strojem?" *Tak to mě zaskočila.* "Tak to asi budu potřebovat doučování." *Zasměju se nervózně.* "Dobře, děkuji." *Usměji se a taky se posbírám.* "Nashledanou, pani učitelko." *Krátce po ni sám opustím učebnu a vydám se dál.*
Jack Daniel Cheval
Jack Daniel Cheval

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 05. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Červená učebna - Stránka 3 Empty Re: Červená učebna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru