Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunapark za městem

+8
Lien Noach Clayes
Emanuel Vasquez
Joseph Thomas Lester
Kai Dorothea Sætre
Teresa Montgomery
Harry Furiye
Larissa Neumann
Admin
12 posters

 :: Město :: Lunapark

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Lunapark za městem - Stránka 4 Empty Lunapark za městem

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 12:52 pm

First topic message reminder :

Lunapark za městem - Stránka 4 Lunapark

Znáte ten pocit, kdy vám někdo vystřelí papírovou růži nebo vyhraje obrovskou pandu za házení míčky na terč? Ne? Tak tady to zjistit můžete, protože tohle je Lunapark. Bavíte se rádi? Najdete zde kolotoče všech druhů, stánky s občerstvením, suvenýry nebo třeba fotobudku. Můžete zde strávit nejednu krásnou chvíli, tak proč toho nevyužít?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Lunapark za městem - Stránka 4 Empty Re: Lunapark za městem

Příspěvek pro Harry Furiye Mon Jun 11, 2018 10:07 pm

Drzá. napadne jej, když opět promluví. On sám nemá ráda drzé lidí, má rád řád a pořádek a tak jak to má být. Navíc ví jak lidé dokážou zaplatit za svou drzost. On například několikrát krutě zaplatil. On ovšem nechce být jako jeho děda. "Mnozí by řekli, že to je jediné, co mě charakterizuje... Kde jsi vzala tenhle názor?" Zeptá se jí, protože si moc dobře také pamatuje jak ho jedna dívka odsoudila kvůli tomuto. Když mu nabídne kousek vaty, ochutná. Samozřejmě jí nezapomene poděkovat.
Harry Furiye
Harry Furiye

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Brazil

Návrat nahoru Goto down

Lunapark za městem - Stránka 4 Empty Re: Lunapark za městem

Příspěvek pro Luisa Lavazza Mon Jun 11, 2018 10:15 pm

Sleduje ho a přemýšlí nad tím co se mu asi honí hlavou. Promne si bradu a když promluví jen se pousměje. "Kde jsem ho vzala? Nejspíš jsem se s ním narodila." Pokrčí rameny a utrhne si taky, vaty už moc nezbývá, ale stejně mu nabídne. Po jeho poděkování se usměje.
"Jednoduše si sama nemyslím, že to kam jsem se narodila mě charakterizuje. Jsem dcerou svých rodičů, ale to neznamená, že jsem jako oni. To, že jsem se nenarodila s modrou krví, neznamená že jí v sobě taky nemůžu trošku mít." Řekne klidně, ale vážně. "A nejsem tak povrchní abych si člověka zaškatulkovala, jen podle toho odkud je. Taky mi takový nepřipadáš." Pořádně si ho prohlédne a prohrábne si vlasy. "Nebo se mýlím?" Přimhouří oči a zvědavě nakloní hlavu ke straně.
Luisa Lavazza
Luisa Lavazza

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 10. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Lunapark za městem - Stránka 4 Empty Re: Lunapark za městem

Příspěvek pro Harry Furiye Mon Jun 11, 2018 10:24 pm

Nečekaně... a Překvapivě, má názor na všechno? Jaký má ted názor na mě. Na chvíli se opět zamyslí. Dokud ona opět nepromluví, je jak mimo, míle daleko. "To je možné, přece jenom, moje prapraprapra a ještě možná nějaké pra... babička Octavia, co založila obor rytířů a dvorních dam, byla také dvorní dámou a přestože nebyla urozeného původu, lidé jí popisují jako kdyby se královnou narodila. Ale musela to dokázat, že taková je... Takže jak ty tak i já i ostatní musíme odkázat, jací jsme." Zakončí to, pak k němu však přijdou strážní a řeknou, že už musí se vrátit, je pozdě. "Tak zatím, Lou." Mrkne na ni a dá se na odchod.
Harry Furiye
Harry Furiye

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Brazil

Návrat nahoru Goto down

Lunapark za městem - Stránka 4 Empty Re: Lunapark za městem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Město :: Lunapark

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru