Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kreslířská učebna

+6
Theodor Hirsch
Poppy
Sofia Julia Plisetsky
Teresa Montgomery
Amelia Furiye
Admin
10 posters

 :: Škola :: Učebny :: Učebny :: Kreslírna

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Kreslířská učebna

Příspěvek pro Admin Tue May 29, 2018 6:13 pm

First topic message reminder :

Kreslířská učebna - Stránka 3 Kreslrna
Ač se to může zdát zvláštní, tak největší učebnou je právě Kreslírna, která se dělí na dvě částí. První část je učebna s lavicemi, které si můžete naklopit podle toho, jak se Vám lépe kreslí a druhá část je ateliér se stojany. Součástí ateliéru je také podlouhlý stůl s různými pomůckami, co by žáci mohli během hodin Malování potřebat.

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Harry Furiye Fri Jun 29, 2018 8:28 pm

Ani neví, jestli se mu na nějakou hodinu chce. Poslední dobou nemá náladu na nic. Bez Mii se cítí, jako by umřel kousek sebe, ale přesto se nakonec asi patnáct minut po začátku hodiny rozhodne že přijde a zamíří rovnou do kreslírny. Bude divné když jí řeknu teto nebo mám říct dobrý den? Nakonec se rozhodne pro tu druhou variantu. Dobrý den, omlouvám se, že jdu pozdě. Posmutněle se usměje na tetu a jde si sednout. Možná jsem měl zůstat ještě dneska ve svém pokoji.
Harry Furiye
Harry Furiye

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Brazil

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Poppy Fri Jun 29, 2018 8:33 pm

Margareth se proto prvně vybere do skříně pro plášť. Zatím je čistý, ale na konci hodiny jistě nebude. Oblékne si ho a jde ke stojanu. Postaví se hned vedle té blondýnky. *A už mi to přátelství začíná. Nejsem až moc milá?*
Když na ní promluví s lehkým úsměvem se k ní otočí a mezitím bere do ruky paletu. "Ahoj. Jsem Margareth, slyšela jsem tvé jméno na minulé hodině, ale i tak mě těší." možná chtěla říct ještě něco, ale oči jí zabloudí k právě příchozímu. *Aha.tak to tu budeme asi jen tři. Náhodou. Takhle mi to vyhovuje.* řekne si v hlavě pro sebe a pak se opět nakloní k Sofii. "Co myslíš, že budeme mít za téma?" řekne polohlasem a snad ji odpoví rovnou i učitelka.

Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Sofia Julia Plisetsky Fri Jun 29, 2018 8:36 pm

Slunečnice? Když bereme Van Gogha? Ne vážně nevím, nějak jsem o tom nepřemýšlela. *Natáhla na sebe plášť a zapla si ho až ke krku. Sice si sebou vzala horší oblečení ale nechce ho zamazat hned.*
Sofia Julia Plisetsky
Sofia Julia Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Poppy Fri Jun 29, 2018 8:40 pm

Na sebe si jen plášť natáhla, ale když vidí, že si ho její spolužačka zapnula až lén krku udělá to samé. *Nejspis to bude lepší. Jsme celkem nemehlo.*
"Hm. Dobrý typ ty Slunečnice." když se na ní koukne říká si, že ona sama vypadá jako ta květina. *Ze bych malovala ji jako slunečnici?*
"A nebo... Když bereme Vincenta...co takhle absint?" dodá ještě svůj nápad.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Amelia Furiye Fri Jun 29, 2018 8:42 pm

Podívá se na Harryho jakmile dojde a usměje se. Je ráda že došel i přes to co se stalo. Ji samotnou to stále užírá. "V pořádku, nic se neděje. Posaďte se prosím." Poté se podívá na ostatní. "Takže jsme tady trošku komorní společnost. Ale dnes jak víte budeme probírat Van Gogha a tím bych vás poprosila abyste namalovali tak jak si podle vás předszavujete jeho Hvězdnou noc. Jak by podle vás měla vypadat." Poví s klidem a usměje se na ně. "A úkoly na dnešní hodinu poprosím poté po skončení výuky položit na můj stůl."
Amelia Furiye
Amelia Furiye

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Harry Furiye Fri Jun 29, 2018 8:47 pm

Cože? úkol? Okamžitě se přihlásí a počká až jej jeho teta vyvolá. Paní učitelko, omlouvám se, ale vzhledem k naší rodinné situaci jsem si opomněl zjistit, jaký byl domácí úkol. U něj to bohužel nebyla výmluva, ale holá pravda. Díky Mie měl hlavu kdekoli jen né ve škole. Ale přesto si zajde pro pomůcky na malování. Vezme is hodně modré barvy a také žlutou na hvězdy. Poté si sedne za svůj stojan a začne kreslit jezero a hvězdnou oblohu, nejvíc z obrazu vyčnívá modrá barva, ale on si hraje s detaily a díky bílé barvě dělá světlejší odstíny a zase černou ale vážně jenom trochu jí na ztmavení. Udělá tam loďku na jezero a po nějaké té chvíli má hotovo. Nic moc. Říká si když čistí svoje štětce a přitom se dívá na svoje dílo.
Harry Furiye
Harry Furiye

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Brazil

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Poppy Fri Jun 29, 2018 8:59 pm

*No jistě. To jsem měla čekat. Hvězdná noc. Snad se někdy dostanu do New Yorku a uvidím ji.*
Margareth, ale nechce předělávat Vincentovu hvězdnou noc. Líbí se jí a próz si neodpustí dotaz.
"Promiňte, ale mohu namalovat svou hvězdnou noc? Víte. Myslim, že Vincentova hvězdná noc je taková jaká by být měla. Alespoň pro mne."
I když už se ptá začíná mezitím Anna set béžovou barvu na papír. *Hm.co kdybych to pojala tak jak jsme to řekla? Moje hvězdná noc... Metaforicky by to vypadalo asi takhle.* říká si v hlavě a rýsuje si jemné linky na plátno. Dne stu asi bude celou noc malovat.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Sofia Julia Plisetsky Fri Jun 29, 2018 9:05 pm

*Pokývala ředitelce a postavila se k jednomu volnému plátnu. Chvíli se na něj zamyšleně koukala a poté si šla k pomůckám na malování a začala malovat jemné světle modré linky.*
Sofia Julia Plisetsky
Sofia Julia Plisetsky

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Amelia Furiye Fri Jun 29, 2018 9:09 pm

Podívá se na Harryho a jen sklopí pohled a po chvilce se na něj podívá. "To je samozřejmě pochopitelné. Naprosto to chápu. Úkol v tuhle chvíli není důležitý." Poví upřímně a s citem. Poté se otočí na Margareth. Je ráda, že tady má nějaké studenty, které to opravdu zajímá. "Samozřejmě, jeho pojetí hvězdné noci je úchvatné, ale já chci vidět co je ve vás a co vy si pod tím představíte. Mohla jsem vá dát na úkol namalovat slunečnice, ale to by bylo moc konkrétní." Zasměje se. Potichu sleduje své studenty jak se snaží něco vykouzlit na plátnech. Pomalu je začne obcházet a sledovat jejich díla. Usmívá se u toho, je ráda, že je to tak baví. I když jsou jen tři. Vrátí se zpátky za katedru. "Až to budete mít hotové můžete m odevzdat úkoly a odejít. To ale neplatí pro vás Harry, jak jsme řekli, úkol máte odpuštěný. Ale na další hodinu si prosím připravte nějaké informace ohledně Leonarda da Vinci, posuneme se trošku do minulosti. To platí pro všechny, dejte si to prosím mezi sebou vědět. " Pousměje se a pohlédne na ně.
Amelia Furiye
Amelia Furiye

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Harry Furiye Fri Jun 29, 2018 9:11 pm

Přikývne. Napiše si to na ruku pod košili, jinak na to zapomeen, jak si ostatně zapomněl vzít cokoli s sebou na hodinu. Uklidí své pomůcky a poté nechá výkres schnout. Ještě se umyje a poté odchází pryč z hodiny.
Harry Furiye
Harry Furiye

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 29. 05. 18
Age : 23
Location : Brazil

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Poppy Fri Jun 29, 2018 9:19 pm

Úkol je jí jasný. Pro ni skoro stejně jednoduchý, jako ten minulý. I když Leonarda uznává spíše, jako vědce. Ted začíná malovat na obraz žlutou, ale na chvíli přestane, aby odevzdala svůj úkol napsala jej ručně, jelikož nemá ponětí, ks eur tiskárna. Byla to taková menší esej ohledně toho, jak přišl o ucho a že si někteří lidé myslí, že byl Jack Rozparovač. Také zmínila nové skutečnosti o jeho smrti, která nejspíš nebyla sebevraždou, ale vraždou. Má tam toho poměrně dost. Filmy kde se Vincent objevil a místa kde jsou vystaveny jeho obrazy.
Nechá papír na katedře a pak se opět vrátí ke svému stojanu. Tentokrát bere na štětec růžovou.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Poppy Fri Jun 29, 2018 9:59 pm

Když už ji opouští její múza a začíná vidět, že už patla zbytečnosti. Odloží paletu a sundá si plášť. Pak jde ke umyvadlu a vymyje tam štětce i paletu. Odloží ji ke svému stojanu, který nechá stát bokem i s plátnem. Však si sem sna dobude kdykoliv moci přijít a dokončit to i během týdne. Uloží vedle svého stojanu i plášť. Poté odchází z učebny pryč.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Kreslířská učebna - Stránka 3 Empty Re: Kreslířská učebna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Škola :: Učebny :: Učebny :: Kreslírna

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru