Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoje princezen

5 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Pokoje princezen

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 10:15 am

First topic message reminder :

Pokoje princezen - Stránka 2 Pokojeprin
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Ayame Ackerman Tue Jun 26, 2018 12:16 am

Svoje časy jsem si už ohledně tohohle probrečela... Ale dokud je šťastný on, jsem šťastná i já. Je mi jedno s kým je šťastný, hlavně, že je. Pokud mu ta holka ublíží, asi ji nechám zavřít.. *Řekne ironicky.* Ale když pomyslím na to, že bude s jinou ženou, bude s ní mít rodinu, děti, budoucnost... *V půlce věty se jí rozklepe hlas.* Nenávidim tu představu a ten pocit.. *Po tváři se jí spustí pramínky vody.* Ale jak říkam. On a jeho štěstí je moje priorita, no ne? *Podívá se na dívku., usměje se a rychle si otře slzy.* CO CO COŽE?! *Překvapená dívčinou ptázkou nadskočí na posteli.* Je mi 16 a ještě k tomu jsem urozená! *Řekne se smíchem.* Ty jo? *Podívá se na dívku neutrálně*
Ayame Ackerman
Ayame Ackerman

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 24. 06. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Poppy Tue Jun 26, 2018 12:32 am

Svůj čaj již dopije a proto si vezme do dlaně svůj telefon. Kouká na ní, jak o tom mluví a své slzy ani neskrývá. *Tyjo. Je to opravdu kruté. Ale tak, co když miluje pořád jí a tamtu ani nechce. Vztahy jsou složité.* Taky je jí z toho těžko u srdce, ale zřejmě ji rozveselil a otázka kterou jí položila. Ale opravdu nečekala, že ona se na to zeptá také. Je pravda, že dřív bývalá opravdu slušná holka, ale tak nějak se změnila a panna už není. Jen teď neví, jestli jí má lhát a nebo říct pravdu. *Ale ona je ke mně tak upřímná.*
"Co myslíš? Spala jsem s někým?" zeptá se nakloní hlavu na stranu tazavym způsobem. Pak se zvedne se z koberečku a zamíří ke dveřím. "Budu tě muset opustit Ayame. Určitě se obě potřebujeme prospat. Snad se zítra uvidíme na zeměpise." otevře dveře, že už bude odcházet. Ale naposledy se ještě otočí a řekne jí to. "Bylo to asi sedmkrát, ale je pravda, že si je pokaždé nepamatuji. Heh." smutně se na ní pousměje. "Dobrou noc." zavře za sebou a odchází spát do svého pokoje.

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Ayame Ackerman Tue Jun 26, 2018 12:36 am

Ajo on bude zeměpis! *Protáhne se a u toho skuhrá jako dítě, kterému berete lízátko.* Můžeme kdyžtak zítra i někam zajít nebo tak, jestli chceš. *Mile se usměje* Máš pravdu... *Zívne si* Tak dobrou noc. /Zbytek proberem zítra, taky bude den./ *Dívku vyprovodí a poté si lehne k sobě do postele. Ještě je několik minut na telefonu, ale poté usníná i s ním v ruce.*
Ayame Ackerman
Ayame Ackerman

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 24. 06. 18
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Poppy Sun Jul 01, 2018 3:50 pm

Dnes má opravdu špatnou náladu. Ani se nekoukala, co si na sebe dala a tak leží v posteli s červenou mikinou s nápisem femin a ceněných legínách. Má puštěný oblíbený kreslený seriál a u toho jí chipsy. *Tak dneska opravdu není dobrý den na konkurz pro roztleskavacku.* řekne si v hlavě zoufale a dává si do pusy další chips. Tak moc tam chtěla být, ale má asi lehkou depresi a tak z toho nebude nic. Navíc ji i trochu bolí hlava. Občas se podívá na telefon, co se děje na insta nebo twittru, *Ze bych se překonala a nějak to zvládla?* Maggie se přeci jen rozmýšlí. *Jinak se tam asi nedostanu.*

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Poppy Sun Jul 01, 2018 5:15 pm

Už ji to přestává bavit. A nakonec se jí udělalo i líp, Celém jí zajímá, kdy bude onen konkurz, ale nikoho ptát nechce, protože zaprve vypadá hrozně a nemá náladu na lidi. Udělá si jen ve vlasech culík a vybere se z pokoje podívat na nástěnku. //Snad nikoho nepotkám. Vypadám, jako malá příšerka//

Sent from Topic'it App
Poppy
Poppy

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 22. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 12:36 am

stoupne si na špičky a otre si nos o jeho nos. Stále s usmevem to abych ukončila tvé trápení jasnosti a a políbila te ze ano? To bys rad? a přesně to taky udělá. Políbí ho. Cítí se absolutně úžasné když on se usmívá. Když se kreni a zubi se. Ale nejvíc šťastná je když ji Líbá. Když ma jeho rty na tech svých.. Když může byt spokojene a v jeho náručí.. Za tak krátkou chvíli si ho tolik oblíbila?! Jak je to možné? pak me tedy následuje az do pokoje vaše výsosti. Když dojdou do pokoje bez jakékoliv váhání nebo čekání ho okamžitě přitiskne ke zdi a sundava mu to triko které už ted prekazi a divoce a vášnivě ho Liba bud jen můj pro tuto noc.. Aspoň pro tuto tiše vzdechne mezi polibky roztresenym hlasem
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jul 11, 2018 12:56 am

Moc prosím. *Smutně zamrká napodobujíc psí oči, ovšem rty zkroucené do úsměvu ho prozradily. Oplácí polibky, vášnivě. Uvnitř se tetelí radostí, naprosto jí propadl jako nějaké droze, nemůže, ani nechce přestat .. S bušícím srdcem a úsměvem na tváři ji následuje do pokoje. Postupně cítí, jak jej pohlcuje vzrušení a nedočkavost. Ta se projeví i ve chvíli, kdy se na něj bez varovní vrhne jako divoká kočka sotva cvaknou dveře. Mezi polibky se tlumeně a hříšně zasměje, jak dlouho už necítil podobnou touhu. Tričko skončí neznámo kde v pokoji, jak jej zuřivě odhodil.* Nejen pro tuto noc, Vici. *Chytne ji pod stehny, aby ji následně zvedl do vzduchu a přitiskl na zeď jako ona před chvíli jeho. Ne zrovna jemně. Ruce posune trochu dál, na zadek a sjede s divokými polibky ke krku, než se opět navrátí ke rtům..* Jsi moje. *Vyhrkne s neobyčejnou jistotou, ale to už ji přenáší k nejbližšímu stolu, aby měl volné ruce a mohl jimi vklouznout pod tričko hledajíc dvě ladné křivky, které jej celý večer tiše sváděly.*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 1:10 am

o..můj.. Bože! Nemohla by déle čekat! Musela se na něj vrhnout.. Nemohla čekat ani už minutu. Když ji vyzvedl tak trochu vyjekla ale ne moc. Jen překvapením. Da si ruce kolem jeho krku. Krk.. Její další slabé místo.. Její vhdech je nyní silnější.. Jak jen tenhle kluk může vědět kde já mám citlivá místa? A ona neví ani o jednom?! Když ji přesune na stůl.. A ta slova.. Efi bud opatrný s těmi slovy.. Nemůžeš mi říkat věci které te napadají hned v zápalu vášně.. stejně rano se probudim a on tam nebude.. Bude tam opět prazdno. Ticho a chlad. Že bych si sundala triko? Sunda si ho. At jsou na tom stejně. Pak ovšem hrabe do jeho kalhot. Ale no tak.. Otevři se.. Jako by snad mluvila ke knofliku. Jednou rukou si da vlasy na stranu a trochu se na něj namackne kde mas jen nějaké citlivé místo?
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jul 11, 2018 1:38 am

/Efi .. Nikdo mi podobnou zdrobnělinou ještě neřekl.. / Jsem si jimi ale celkem jistý. /Nebo snad ne? Tenhle pocit .. to není jenom vášeň.. doufám./ *Tlumeně se uchechtne.* Mám ti pomoct? *Lehce třesoucí se rukou knoflík rozepne sám a nosem jí škádlivě přejede po krku.* K jednomu z nich jsi právě celkem blízko. *Vážně má i v tuto chvíli čas žertovat. Pak se ovšem slituje a jemně uchopí její ruku do své.* Myslím, že by mohlo být třeba tady.. *Vede její ruku k prohlubni nad klíční kosti, načež na ten dotek zareaguje tichým, slastným vydechnutím.* Nebo tady.. *Sjede níž k oblasti břicha, spíš už podbřišku. Lehce se zachvěje.* Určitě jich najdeš ještě víc. *Škádlivě ji kousne do rtu a začne rukama mapovat její nahou kůži, žádnou křivku neponechá strádat.*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 9:10 am

o. Muj... Bože! Ten kluk me dohání k silenstvi! Jak to je jen možné! Efi Efi.. zvládla bych to.. Časem. ach jo.. Když už ten bláznivý knoflík ma rozeply tak mu sunda kalhoty.. Sleze ze stolu a jde s nim k posteli na kterou ho položí a na všechna místa na jeho tele zkoumá svými rty. Když ji skousne ret unikne ji silný, vášní spojeny vzdech. Je to tak intenzivní! On a já v pokoji.. Ma první intimní chvilka s mužem.. Možná to bude jednou král Anglie.. Ta představa mít takového krále.. Ne! Ted se soustred! A ani se nemusí snažit soustředit. Všechny myšlenky, všechny doteky a slova nyní patří jen a jen jemu... Své polibky nyní věnuje jeho podbřišku. Každý detail jeho kůže si vryva do kůže! Bože! Zesilim jestli od něj budu jen na hodinu pryč! Jen kdyby te ted slyšel.. Jisté by se ti vysmál..
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jul 11, 2018 10:21 am

/Sakra, Vici../ *Zatíná prsty do prostěradla, aby se pod dotykem těch hříšných rtů nezačal svíjet .. jejich dotek je tak příjemný, ale zároveň k nevydržení, jako by se nervy chtěly rozskočit na milion kousíčků.. nemůže si pomoct, ale jakmile narazí i ke kousíčku citlivější kůže, vydá tiché, slastné vzdechy .. ovšem, jakmile dorazí k podbřišku, hlasitě zasténá ..* /Dělala tohle už někdy? Za chvíli se asi zblázním../ *Vplete jí prsty do vlasů .. ale pak už to vášnivé mučení nevydrží a překulí se, přičemž ji strhne pod sebe, takže se nyní tyčí kousek od jejího obličeje zapřený na rukou. Začne ji líbat, pěkně pomalu, dlouze.. Od rtů pak přejíždí níž a každému části kůže věnuje náležitou pozornost. Zatímco rty objevuje zákoutí jejího štíhlého břicha, roztřesenými prsty svádí boj se zapínáním kalhot. Sundá jí je. Vzhlédne, aby jí mohl věnovat divoký, roztoužený pohled než rty přemístí k vnitřní straně stehen..*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 11:08 am

ta vášeň a sila! Bože to vzrušení se nedá jakkoliv udržet! ten vzdech bylo to nejhezčí co jsem kdy slyšela.. chtěla ho ještě skousnout na krku.. Ztěžka polkne.. Zrychleně dýchá když ji začne líbat.. je to mé poprvé.. řekne velice tiše a hlavně velice stydlivě.. Prostě ne že by se bála ale musela aby to věděl! Myslím ze s nim by to bylo sakra dobrý! Hladí ho po jeho úžasném tele a jde do polosedu a sama ho začne líbat po krku a pak na rty které nyní skousne ona. To je něco tak dokonalého! On je dokonalý.. Snad mě teď nenechá jen protože je to mé poprvé.. Sakra! Taky jsem to mohla přežít.. Následně obdivuje každý kout kůže co pro ní odhalil.. Na chvíli myslela že by vybuchla nezlobíš se? skousne si ret jak se bála reakce. Na chvíli zavře oči.. Teď odejde.. koukej že odejde.. Až otevřeš oči už tam nebude. Už opět ucítíš ten chlad a prázdno
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jul 11, 2018 1:44 pm

*Přidušeně se zasměje, moc dobře jí viděl na očích, jakou snahu vynakládá, aby podobné zvuky vyloudil. Koneckonců, vždyť znějí jako rajská hudba.. Vyřčená slova k němu přicházejí jako z velké dálky. Neschopen pořádně myslet, neboť myšlenky pustily na své místo jen vzrušení a divokou touhu, mu zásadní význam plně dochází až o chvíli později, když mu unikne další zasténání.. Nečekané kousnutí a její rty na mém krku, ach bože!* /Poprvé. To je .. překvapivé. Nevypadá na to!/ Ne, ale jsem rád, že jsi mi to řekla. *Zašeptá chvějícím se hlasem. Vtiskne jí něžné polibky na zavřená oční víčka.* Jsi si jistá, že to chceš .. se mnou? /Skvělé načasování, když tady ležíš prakticky nahý! Odmítla by už dávno, ale přece../ *Pokračuje s něžnými polibky, ale lehce váhavě, nejistě. Na tváře, nos, ústa..*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 1:58 pm

Bylo šílené čekat na to jestli odejde nebo zůstane.. Konec konců.. Daniel - ten rytíř, sice se měli rádi ale nikdy by si on nedovolil na princeznu byť jen intimněji sáhnout.. To sténání milovala. Jeho.. tělo milovala! Milovala každý kousek na jeho tváři. Když konečně otevře oči a vidí ho tam stále musela se usmát. Zůstal tu.. a dává mi ještě i polibky na.. tvář? Celkem vtipná otázka, nemyslíte jasnosti? Ano! Ano! Její srdce a dokonce i mozek jí říká aby mu prostě řekla ano a vrhla se na něj. Nakonec mu sice neodpoví, ale vyhoupne se nad něj s rukama zapřenýma o postel. Pak mu věnuje polibek. Chtěl to něžně? Fajn! Já to nechtěla! Pomalu mu jazykem orámuje místo kde je hrudní kost až k bradě a tomu lehkému strništi. Polibky se přemístí až k uchu kde něžně stiskne mezi zuby lalůček a až pak mu pošeptá Ano. Jedině s tebou na to už ho hladí jednou rukou hruď a pokračuje níž až se dostane k spodnímu prádlu. A opět mu zašeptá myslím, že tohle chci dole
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jul 11, 2018 2:22 pm

Možná ve skříni schováváš někoho jiného a za chvíli mě vykopneš. *Vyplázne na ni jazyk. Upřímně, čekal by jistou stydlivost, zdrženlivost, ale tohle? Neuvěřitelné! Rukama si ji přitáhne ještě kousek blíž mapujíc zbylé části kůže, které by snad předtím přehlédl.* /Tak tedy něžně ne, jak chceš!/ Já z tebe zešílím. *Jak obtížné je soustředit se na slova, když dělá tohle! Jazykem! .. Sakra, ucho ne! Hlasitě zasténá a sevře ji pevněji.. Ta slova jsou klíčem k poslednímu řetězu, který jej držel zpátky.. Poslední kousek látky skončí někde na podlaze odhalujíc důkaz, jak moc po ní touží..* Nepřijde ti tohle tady zbytečné? *Chvilku zápolí s nezbednými háčky, ale nakonec je rozepne a doslova z ní strhne podprsenku.* Mnohem lepší. *Zavrní a nadzvedne se, aby mohl jednu bradavku sevřít mezi zuby a olíznout ji.* /Je tak krásná../ *Pokračuje ve své práci jazykem zatímco prstem zabloudí k poslednímu cáru látky dělící je od sebe.*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 2:34 pm

Doufám, že ten někdo ve skříni pochopil, že chci tebe a odešel. Nemám zájem o nikoho kdo se ti nepodobá! tys to řekla nahlas? Nah.. myslím že už je to celkem zbytečné.. zešílí? On ze mě? Ha! ty ze mě? Já z tebe! Šílím tady pomalu od kuchyně.. usměje se a ANO! jeho ucho! Našla jsem sama citlivé místo! Usměje se nad svou výhrou a užívá si zvuk jeho sténání které zní jako nebeské harfy. Dobře, má trošku strach, ale z toho že udělá ona něco špatně.. Ne, kašlu na to! Má to být nejkrásnější chvíle s člověkem kterého máš ráda. No tak uvidíme.. Strach střídá vzrušení a divokost. Nevydrží jen tak nic nedělat, a tak stále na něm po sundání kalhotek se nasměruje správným směrem na něj. Vykulí oči když to jde až moc hladce.. Ha! Už se to zaseklo. Fajn.. v tom zkusenosti nemám, nechá to něm a sama se skloní tak aby ho mohla pořádně políbit
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jul 11, 2018 2:58 pm

Tak to jsem asi v suchu, nikdo mě v žádném směru nepředčí. /Ani bratříček ne..minimálně co se žen týče./ Za chvíli by kuchyň vzplála, jak strašně jsem po tobě toužil.. /Haha, přiznal jsi to, konečně!/ *Pobaveně se usměje.. Sekundu zadrží dech, než srdce opět naskočí jako zběsilý motor rozhánějící jeho tělem vlny rozkoše..* /Aha, dál se nám nechce./ *Hrudník mu zavibruje zadýchaným smíchem. Vášnivě oplácí polibek, přičemž se lehce zhoupne požadovaným směrem .. a vida! Učiní tak znovu, pomalu užívající si ten pocit.. Překulí se tak, aby mohl být nahoře, ani na chvilku ji nepřestává líbat. Od rtů sjede jazykem na krk až k ňadrům, které chvilku řádně prozkoumává.. Jeho pohyby jsou nyní divočejší, prudší..*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 3:13 pm

to doufám.Ani bych nechtěla aby tě někdo předčil.. Ale ve tvé skříni čeká tak pět princezen s čokoládovým dortem aby si získali tvou přízeň.. nemysli na to!! Tak pán po mě taky toužil! Páni! je hezké to od tebe slyšet. usmívá se a když se zhoupne tím správným směrem.. vytřeští oči a polkne vyjeknutí. Nebolelo to, štíplo to. Když se překulí zase tak aby ona byla po ním... Tady má někdo rád když je nahoře.. Zaryje mu nehty do zad a prohne se v zádech.. Když přitvrdí jen se usmívá a po malinké chvilce "otálení" se jeho tempu přizpůsobí. Tohle je něco.. úžasného! Prsty jedné ruky proplete s jeho vlasy a snad až velice krátce po tom cítí přicházející teplo a extázi v podobě orgasmu. Prohne se v zádech a nezakryje slastný výdech. Celé tělo jí vibruje. Svou hlavu schová na jeho rameni které při té příležitosti políbí. Zavře oči a uklidňuje své tělo.. Nebylo to moc...rychlý?! Mozek začal pracovat.. promiň?
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Efron Burke Wed Jul 11, 2018 7:10 pm

Bez makaronů a věnečků se budou muset tedy vážně snažit. *Pozvedne koutky úst v rošťáckém úsměvu.. Snad si nemyslí, že jsem přijel jen proto, abych svedl všechny princezny! Tedy, byla by to docela výzva, ale tohle období mám už za sebou.. Celé tělo má v jednom ohni, vnímá pouze onen slastný pocit a rajskou hudbu vycházející z jejích úst.. Je úžasná! Zvedne hlavu, aby viděl její obličej zkroucený rozkoší a několik pohybů zpomalí, prodlouží, než se opět vrátí k předchozímu tempu.. Brzy, možná až příliš brzy ovšem někdo vystoupá k výšinám s dalším provokujícím zvukovým doplňkem.. Zastaví a políbí ji do koutku úst.. Vypadala tak neodolatelně, ten obrázek má pravděpodobně vypálený přímo do mozku.* Doufám, že máte ještě stále energii, vaše výsosti. *On tedy rozhodně, ještě aspoň chvilku.. * Můžeš být nahoře, když se ti tam tak líbilo. *Zachrčí mezi lehkými polibky věnovanými na odhalený krk..*
Efron Burke
Efron Burke

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 26. 06. 18
Age : 23
Location : Island

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Wed Jul 11, 2018 7:19 pm

a když přijdou i s věnečkem i s makarony? co když přijel aby svedl všechny princezny? Co když před ní měl na této akademii třeba už půlku princezen? Do háje! Co když, když se náhodou poštěstí a ona půjde vedle něj na chodbě uvidí dívky jak po něm koukají a usmívají se a mávájí na něj? Budu v klidu? Na to jsem si ho až moc oblíbila! Nechci aby měl ještě někoho když má mě.. Ach mozku dej mi ještě chvíli klidu.. Energii? Já? ha! Hravá Vic je na scéně! Vyhoupne se na něj a zkusí se pomalinku houpat a chytat se. Hold dělám to poprvé! Ale baví mě to! A líbí se mi to! Zkusí to tak že si na něj sedne a narovná si záda a pak jenom používá boky k hýbání.. Funguje to! Rukama mu hladí hruď a usmívá se. Bože to zbožňuji!
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Pokoje princezen - Stránka 2 Empty Re: Pokoje princezen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru