Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hradní kuchyně

+9
Poppy
Anthony Dowey
Arthur Miller Hastings
Victoria Kenstoy
Oliver Larsen
Isabelle d'Fabre
Scotty Ryan Kenstoy
Luisa Lavazza
Admin
13 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Hradní kuchyně - Stránka 8 Empty Hradní kuchyně

Příspěvek pro Admin Wed May 30, 2018 2:00 pm

First topic message reminder :

Hradní kuchyně - Stránka 8 Kuchyneie
Nejeden člověk po ochutnání jídla ze školní jídelny se ptá, odkud to jídlo pochází. A to i pokud mu to chutná či nechutná. Odpovědí je překvapivě hradní Kuchyně. Do kuchyně má po večeři a odchodu kuchařů a jejich pomocníků přístup každý, pokud bude odcházet a kuchyně zůstane ve stejném stavu jako při příchodu.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 29. 05. 18

https://royalacademy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Hradní kuchyně - Stránka 8 Empty Re: Hradní kuchyně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 13, 2018 8:39 pm

Musíš to nějak zachránit Vici! Jde k němu a chytne ho za ruce a pevně stiskne Tak víš co? Bude to naše malé tajemství dobře? opravdu s ním musíš mluvit jako s dítětem? Pak ho pohladí po tváři a pak ho do ní i štípne a zasměje se Nechceš.. nechceš si zatancovat? navrhne mírně naposledy jsem tančila s tebou a dost mi to chybí
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hradní kuchyně - Stránka 8 Empty Re: Hradní kuchyně

Příspěvek pro Theodor Hirsch Fri Jul 13, 2018 8:43 pm

Jo, jakoby se to nestalo, *natáhl k ní ruku, aby potvrdili svá slova. Následně se uvolněněji usmál. * Já naposledy tancoval s Viktorem a /pak jsem jej políbil, /*řekl málem. I tak už raději nic neřekl a chytil ji opatrně za pas. Tanec je něco, co mu dokonale uklidnilo mysl.*
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hradní kuchyně - Stránka 8 Empty Re: Hradní kuchyně

Příspěvek pro Victoria Kenstoy Fri Jul 13, 2018 8:48 pm

a pak jste šli do ložnice? Viktor! Jmenuje se Viktor! usměje se pobaveně a chytne se ho na rameni a za ruku.. tohle bylo něco co bylo naprosto dokonalé. Milovala tanec a milovala tančit s ním. Bylo to příjemné povyražení a když na něj tak koukala uvědomila si jak strašně jí chybí ten kluk v její ložnici. Bylo to až směšné jak se snažil být galantní a pokaždé když jí oslovil 'vaše výsosti' připadala si tak. Jako královna v jeho soukromém království Děkuji ti udatný rytíři Theodore. během tance ho obejme a drží ho nebýt tebe nikdy bych nepotkala Efrona.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy

Poèet pøíspìvkù : 183
Join date : 29. 05. 18
Age : 22
Location : England

Návrat nahoru Goto down

Hradní kuchyně - Stránka 8 Empty Re: Hradní kuchyně

Příspěvek pro Theodor Hirsch Fri Jul 13, 2018 8:57 pm

Ne. To ne. Nedělali jsme nic. Jen jsme vedle sebe leželi. /Já byl sice skoro nahý, ale to nevadí, ne? /
*Na to se zasměje, *To neříkej. Potkali byste se tak i tak. Osud tomu tak chtěl, *zatočil s ní a spokojeně se nadále usmíval. Pohled mu však sklouzl na hodinky a tak, ač neochotně, se zastavil a pustil ji.* Slíbil jsem, že se za ním ještě zastavím, *prozradil jí a mírně zrudl. * Ty se taky vrať ke svému... Princi, *uchechtl se a než odešel, tak naznačil zamknutí pusy na zámek.*
Theodor Hirsch
Theodor Hirsch

Poèet pøíspìvkù : 430
Join date : 23. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hradní kuchyně - Stránka 8 Empty Re: Hradní kuchyně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru